آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۷۳۳۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۶
وزنه‌برداری قهرمانی جهان- آمریکا
وزنه‌بردار دسته 62 کیلوگرم ایران در گروه B در رده شانزدهم قرار گرفت.
عسگری اخبار معاصر: آغاز کار نمایندگان ایران در مسابقات قهرمانی جهان که در شهر هیوستون آمریکا برگزار می‌شود، با مجید عسگری بود جایی که وزنه‌بردار دسته 62 کیلوگرم ایران در گروه B در مجموع 274 کیلوگرم را بالای سر برد.

عسگری در یک ضرب موفق عمل نکرد. او پس از مهار وزنه 122 کیلوگرم در حرکت اول خود، نتوانست از پس وزنه‌های 127 و 128 کیلوگرمی برآید. وزنه بردار ژاپنی با ثبت وزنه 132 کیلوگرم نفر اول حرکت یک ضرب شد.

عسگری در دو ضرب هم نمایش ناامید کننده‌ای داشت. وزنه برادر دسته 62 کیلوگرم کشورمان ابتدا در مهار وزنه 152 کیلوگرمی ناموفق بود اما در مرتبه دوم این وزنه را بالای سر برد. او اما در مهار وزنه 165 کیلویی ناکام بود تا در مجموع با 274 کیلوگرم و عنوان شانزدهمی در گروه B  به کارش خاتمه دهد. در دو ضرب هم ورزشکار ژاپنی بهترین عملکرد را داشت.

از آنجایی که رکورد ورودی عسگری 290 کیلوگرم بود او در گروه B به رقابت پرداخت و برای مشخص شدن جایگاه نهایی‌اش باید منتظر پایان مسابقات گروه A باشد.

از جمله نکات جالب حضور پرشور ایرانی‌ها در سالن برگزاری مسابقات بود.

فردا جابر بهروزی در دسته 69 کیلوگرم درگروه (ب) روی تخته رفته و با رقبای خود در این وزن به رقابت می‌پردازد.


انتهای پیام/

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار