حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۷۶۶۸
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۵
در حالی که ده‌ ها هکتار از جنگل ‎های شهرستان نور از دیروز تاکنون همچنان در آتش می‌سوزد، بالگرد آب ‎پاش اعزامی از استان البرز دارای نقص فنی بوده و زمین‌گیر شده است.
اخبار معاصر: در حالی که ده‌ ها هکتار از جنگل ‎های شهرستان نور از دیروز تاکنون همچنان در آتش می‌سوزد، بالگرد آب ‎پاش اعزامی از استان البرز دارای نقص فنی بوده و زمین‌گیر شده است.
جنگل‌های نور مازندران همچنان می‎سوزد/ بالگرد آب‌ پاش نقص فنی دارد
آتش سوزی در جنگل های نور مازندران از روز 5 شنبه آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

بنا بر این گزارش بنا به گفته مقامات مسئول تا عصر دیروز 75 درصد این آتش سوزی مهار شده بود اما به علت صخره ای و سخت گذار بودن مسیر و نقص بالگرد اعزامی از استان البرز ، این آتش سوزی همچنان ادامه دارد.

گفتنی است مهدیزاده،رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نور در این باره گفت:هم اکنون تمامی نیروهای حفاظتی ، انتظامی ، نظامی ، مردمی و نیز شرکت های مجری برای خاموش کردن آتش به محل وقوع حادثه اعزام شده اند اما با توجه به احتمال وزش باد و آفتابی بودن محل وقوع آتش سوزی بعید به نظر می‌رسد که این نیروها بتوانند این آتش را مهار و به طور کامل آن را خاموش کنند.

وی افزود:همچنین هم اینک این بالگرد در منطقه مستقر بوده و طبق گفته خلبان استارت آن دچار نقص فنی شده است و برای تهیه این قطعه از روز گذشته تاکنون پی گیری های فراوانی صورت گرفته است که تا این لحظه نتیجه ای نداشته است.

مرتضی مهدیزاده برای خاموش کردن این آتش در جنگل های منطقه خواستار اقدام فوری مسئولان در جهت رفع نقص فنی بالگرد در این شهرستان شد.

انتهای پیام/
منبع: میزان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: