حضرت امام رضا علیه السلام : مومن حقیقت ایمان را درک نمی کند مگر آن که سه خصلت را دارا باشد : خصلتی از خداوند که کتمان اسرار افراد باشد ، خصلتی از پیامبر اکرم (ص) که مدارا کردن با مردم باشد و خصلتی از ولی خدا که صبر و شکیبایی در مقابل سختی ها را داشته باشد      
کد خبر: ۷۷۹۵
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱
قاتلین بی رحم قربانی وحشت زده را که برای آزادی اش اشک می ریخت به ضرب گلوله به قتل رساندند وبا ارسال تصاویر این جنایت رذل بودن خود را در شبکه های اجتماعی به نمایش گذاشتند.
اخبار معاصر: "اسرائیل فیدلز"  قربانی 25 ساله این حادثه بی رحمانه به ضرب گلوله قاتلین خونسرد در حالی کشته شد که دست هاش را با دستبند بسته بودند.

مرد جوان که ملتمسانه برای بخشش و آزادی اش اشک می ریخت چنان مورد توجه این قاتلین قرار گرفت که از این صحنه ها با اشتیاق فیلم می گرفتند.

مردان مسلح که صدای آنها در فیلم منتشر شده در شبکه های اجتماعی ضبط شده است ،جوان نگون بخت را ابتدا با شلیک سه گلوله به بدن و یک گلوله به سر به قتل رساندند.

پلیس به منظور یافتن مجرمین تحقیقات خود را با باز کردن پرونده قتلی دیگر در برزیل آغاز کرده است و در همین خصوص دو نفر به عنوان سر نخ تاکنون شناسایی شده اند.

انجام آزمایشهای فنی به منظور تطبیق صدای ضبط شده و صدای مضنونین دستگیر شده در دستور کار تیم تحقیقاتی قرار گرفته است.

جنایت هولناک در شبکه‌های اجتماعی

جنایت هولناک در شبکه‌های اجتماعی

جنایت هولناک در شبکه‌های اجتماعی

جنایت هولناک در شبکه‌های اجتماعی

جنایت هولناک در شبکه‌های اجتماعی

جنایت هولناک در شبکه‌های اجتماعیانتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار