حضرت امام رضا علیه السلام : مومن حقیقت ایمان را درک نمی کند مگر آن که سه خصلت را دارا باشد : خصلتی از خداوند که کتمان اسرار افراد باشد ، خصلتی از پیامبر اکرم (ص) که مدارا کردن با مردم باشد و خصلتی از ولی خدا که صبر و شکیبایی در مقابل سختی ها را داشته باشد      
کد خبر: ۷۷۹۸
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰
بخش شعائر و هیئت‌های حسینی وابسته به آستان های مقدسه حسینی و عباسی، از مشارکت هیئت‌های عزاداری از تمام کشورهای جهان به جز اسرائیل جنایتکار در مراسم اربعین حسینی خبرداد.
کربلااخبار معاصر: اسامی هیئت های عزاداری و خدمات رسانی مشارکت کننده در مراسم اربعین حسینی امسال همگی به ثبت رسیده و از تمامی کشورها با وجود اختلاف دین و مذهب (به جز اسرائیل جنایتکار) در این مراسم عظیم شرکت کرده اند.

مازن الوزنی مسئول بخش شعائر و هیئت های حسینی در این باره اظهار داشت : 27 هیئت عزاداری از جمهوری اسلامی ایران ، 13 هیئت از عربستان سعودی ، 11 هیئت از لبنان ، 6 هیئت از کویت ، 4 هیئت از پاکستان ، 3 هیئت از بحرین ، و هیئت هایی از ترکیه ،انگلستان ، سوئد ، هلند ، کانادا ، بلژیک ، سوریه ، عمان ، هند و یمن در این مراسم میلیونی مشارکت داشته اند.

وی همچنین خاطر نشان کرد : تاکنون تعداد 7060 هیئت عزاداری در این بخش به ثبت رسیده و پس از هماهنگی بخشهای دولتی مکانهای نزدیک به حرمین مطهر حسینی و عباسی برای آنان اختصاص داده شده است.انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار