حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۷۸۷۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۴
رئال‌مادرید، مناسب من نیست
سرمربی پیشین بارسلونا که هفته گذشته شایعه حضورش روی نیمکت رئال‌مادرید مطرح شد، اظهارنظر جالبی در این خصوص کرد.
پپ گواردیولااخبار معاصر: پپ گواردیولا در آستانه بازی عصر امروز شاگردانش مقابل بورسیا مونشن‌گلادباخ در هفته پانزدهم بوندس‌لیگای آلمان با حضور در کنفرانس خبری پاسخگوی پرسش خبرنگاران حاضر در محل بود. او در پاسخ به این پرسش که «شایعه شده که شما شاید در آینده سرمربی رئال‌مادرید بشوید. نظرتان در این خصوص چیست؟» با لبخندی گفت: سرمربیگری در رئال‌مادرید، مناسب من نیست.

وقتی خبرنگاری در ادامه این بحث ازسرمربی بایرن‌ پرسید که «آیا دیدگاه شما نسبت به استقلال کاتالونیا از اسپانیا روی نپذیرفتن مربیگری سفیدپوشان مادریدی تأثیرگذار است؟» عنوان کرد: بهتر است وارد این مقوله نشویم.

بایرن‌مونیخ در حالی به زمین مونشن‌گلادباخ می‌رود که برای این دیدار، بازیکنان کلیدی همچون داگلاس کاستا، آرین روبن و دیوید آلابا را به خاطر مصدومیت در اختیار ندارد. با این وجود پپ انتظار دارد بال فرانسوی‌اش در نبود بازیکنان بزرگ بایرن همچون بازی‌های قبلی خوش بدرخشد.

سرمربی اهل کاتالان باواریایی‌ها تصریح کرد: همیشه از بازیکنان تازه به خدمت گرفته، انتظار ارائه بهترین عملکرد می‌رود، ولی نباید فراموش کنید که بازیکنان جدید از جمله کومان نیاز به زمان دارند تا خود را در تیم جدیدشان جا بیندازند. اینکه کینگسلی به این سرعت خودش را در بایرن جا انداخته، دیوانه‌کننده است و در مورد داگلاس کاستا هم این مورد صدق می‌کند.

گواردیولا در ادامه عنوان کرد: کومان هنوز جوان است، از این رو نباید از او انتظار بیش از حد داشته باشیم. کینگسلی هنوز جای پیشرفت بسیاری دارد، ولی واضح است که او پتانسیل بالایی دارد. به نظرم کومان باید روی دادن پاس‌ و توپ‌های آخر بیشتر تمرین کند.


انتهای پیام/

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: