حضرت امام رضا علیه السلام : مومن حقیقت ایمان را درک نمی کند مگر آن که سه خصلت را دارا باشد : خصلتی از خداوند که کتمان اسرار افراد باشد ، خصلتی از پیامبر اکرم (ص) که مدارا کردن با مردم باشد و خصلتی از ولی خدا که صبر و شکیبایی در مقابل سختی ها را داشته باشد      
کد خبر: ۷۸۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۰
سردار محمدیان:
متهمان در بازجویی های پلیسی به جرم خود اعتراف کرده و در بررسی سوابق آنان مشخص شد که هیچ گونه ارتباطی با گروهک تروریستی داعش ندارند و از سابقه داران سرقت در شهر تهران هستند .
سردار عباسعلی محمدیاناخبار معاصر: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ عاملان سرقت مسلحانه از ایستگاه هلال احمر مستقر در کیلومتر 35 اتوبان تهران_ قم دستگیر شدند.

عاملان این دستبرد مسلحانه اقدام به سرقت یک دستگاه سواری پراید ، یک دستگاه آمبولانس و مقادیری وجوه نقد و دیگر تجهیزات هلال احمر کردند.

براساس این گزارش؛ این سرقت 12 آذرماه (پنج شنبه) به وقوع پیوسته بود و به گفته‌ی پرسنل هلال احمر سارقان خشن خود را از اعضای داعش معرفی کرده بودند که سرانجام متهمان در بامداد روز جمعه در منطقه‌ی شهریار شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.

سردار عباسعلی محمدیان رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره این خبر گفت: متهمان در بازجویی های پلیسی به جرم خود اعتراف کرده و در بررسی سوابق آنان مشخص شد که هیچ گونه ارتباطی با گروهک تروریستی داعش ندارند و از سابقه داران سرقت در شهر تهران هستند .

به گفته این مقام مسئول پلیس اخبار تکمیلی این پرونده در روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد.انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار