آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۷۹۲۹
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۴
مسابقه گرامیداشت یوم‌الله 9 دی به همت هیئت کاراته تهران در بخش سبک‌های آزاد برگزار می‌شود.
کاراتهاخبار معاصر: به نقل از سایت هیئت کاراته استان تهران، مسابقه قهرمانی مردان سبک‌های آزاد تحت عنوان یادواره و گرامیداشت یوم‌الله 9 دی در روز پنجشنبه 10 دی ماه برای رده سنی زیر 18 سال برگزار خواهد شد.

در جلسه هماهنگی این مسابقات که با حضور عطایی رئیس هیئت کاراته، سید ایمان میری مشاور اجرایی، اکبر عبدلی دبیر هیئت، محمد صالحی دبیر برگزاری مسابقات، فرید و فرشاد خرازیان اعضا کمیته برگزاری مسابقات استان و نسترن مردانی مدیر روابط عمومی هیئت کاراته تهران مقرر شد مسابقه قهرمانی مردان سبک‌های آزاد تحت عنوان یادواره و گرامیداشت یوم الله 9 دی در روز پنجشنبه 10دی ماه برای رده سنی زیر 18 سال در سالن شهید کبکانیان برگزار شود.

برگزاری مسابقات قهرمانی استان در بهمن ماه و همچنین مسابقه قهرمان قهرمان در اوایل اسفند از دیگر مباحثی بود که در این جلسه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

همچنین در این جلسه مصوب شد در بخش بانوان سبک‌های آزاد نیز با هماهنگی مسئول بانوان مسابقه قهرمانی و انتخابی استان در بهمن ماه برگزار شود.


انتهای پیام/

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار