حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۷۹۳۳
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷
به دنبال انتشار خبري مبني بر مفقود شدن حسيني باي، خبرنگار صداوسيما در كربلاي معلي و احتمال ربايش آن توسط تروريست هاي داعش، اين خبرنگار رسانه ملي، ماجرای خبر را برای اطلاع مخاطبان تشریح کرد.
بازداشت خبرنگار صدا و سیما در کربلا
  اخبار معاصر: به دنبال انتشار خبري مبني بر مفقود شدن حسيني باي، خبرنگار صداوسيما در كربلاي معلي و احتمال ربايش آن توسط تروريست هاي داعش،  اين خبرنگار رسانه ملي، ماجرای خبر را برای اطلاع مخاطبان تشریح کرد.

  حسینی بای، خبرنگار صدا و سیما در عراق، خبر ربایش خود به دست داعش را رد کرده و گفت، پلیس عراق چند ساعت وی را بازدداشت کرده است.
 
خبرنگار رسانه ملي اساسا اين خبر را تكذيب كرد و ماجرایی را که زمینه ساز این شایعه شده را به تفصیل توضیح داد.

وی در این باره گفت: روز اربعين مشغول ضبط گزارش از عزاداري ايراني ها ـ البته با موبايلم ـ در اطراف حرم امام حسين بودم كه توسط نيروهاي اطلاعاتي و نظامي عراق بازداشت شدم و از ادامه كارم جلوگيري شد.

حسینی بای افزود: بنده را حدود ٥ ساعت به دليل تهيه گزارش با موبايل بازداشت كردند. در صورتي كه مجوز تصويربرداري از عتبه حسيني را به همراه داشتم. وي که از نحوه برخورد نيروهاي عراقي گله مند بود، گفت: زماني كه نيروهاي عراقي قصد بازداشت را داشتند برخورد زشتي با بنده انجام شدكه اين كار آنها با واكنش شديد عزاداران ايراني حاضر در صحنه مواجه شد و ايرانيان در حمايت از من، ازنيروهاي عراقي جلوگيري مي كردند.
 
سرانجام نظاميان عراقي بنده را به همراه چند تن از ايرانيان معترض به اين حركت آنان بازداشت كردند و در اين میان، متأسفانه هموطنمانمان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

حسینی بای اظهار داشت: البته نيروهاي امنيتي عراقي بعد از چك كردن گوشي تلفن همراهم از طريق عكس ها و فيلم هاي موجود در گوشي تلفن متوجه شدند بنده مدتي زياد در مناطق مختلف درگيري با ترويست هاي داعش در كنار رزمندگان عراقي گزارش تهيه مي كردم. از رفتار خود با بنده و ايراني ها ابراز پشیمانی کرده و معذرت خواهی کردند.

انتهای پیام/
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: