آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۷۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۱
مسابقات بین‌المللی شنای نابینایان - لهستان
دومین روز رقابت‌های بین المللی شنای نابینایان، کسب سهمیه پارالمپیک 2016 ریو با شکستن دو رکورد ملی برای شناگران ایران همراه بود.
شنای نابینایاناخبار معاصر: به نقل از سایت فدراسیون نابینایان وکم بینایان، دومین روز رقابت‌های بین المللی شنای لهستان در حالی به پایان رسید که محمد حسین کریمی در ماده 50 متر قورباغه با ثبت زمان 36/51 به خط پایان رسید و رکورد ملی ایران را به میزان 56 صدم ثانیه ارتقا بخشید.

کریمی در ماده 100 متر پروانه نیز  زمان 1/95 را به نام خود ثبت کرد و به سکوی پایان رسید و رکورد ملی ایران را به میزان 28 صدم ثانیه ارتقا بخشید. او همچنین موفق شد به رکورد میت ورودی پارالمپیک ریو دست پیدا کند. وی فقط با رکورد ورودی مسابقات ریو 50 صدم ثانیه فاصله داشت.

در ماده 4 در 100 متر آزاد تیمی، تیم ملی نابینایان وکم بینایان ایران موفق شد با کسب رکورد 4/15 دقیقه بعد از کشور قزاقستان و بالاتر از کشور میزبان در جایگاه دوم ایستاد و مدال نقره این ماده را به خود اختصاص داد.


انتهای پیام/

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: