حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۷۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹
مدیرکل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش ‌آموزش و پرورش:
مدیرکل هیئت مرکزی گزینش وزارت ‌آموزش وپرورش گفت:‌ پیش‌بینی می‌شود سازمان سنجش تا ۲۰ آذر نمرات نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی را به آموزش‌وپرورش اعلام کند که پس از آن کار گزینش آغاز خواهد شد.

اخبار معاصر : شاپور محمدزاده اظهار داشت:‌ فرآیند مصاحبه علمی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش به پایان رسیده است و نتایج برای اعلام نمرات نهایی به سازمان سنجش ارسال شده است.

وی افزود: سازمان سنجش نمرات نهایی هر داوطلب را براساس 70 درصد نمره آزمون و 30 درصد مصاحبه مشخص می‌کند و احتمالاً این نتایج تا 20 آذر به وزارت آموزش و پرورش اعلام شود.

مدیرکل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت ‌آموزش وپرورش گفت: پس از اعلام اسامی 3700 پذیرفته شده نهایی از سوی سازمان سنجش، کار گزینش آنها را آغاز خواهیم کرد و پیش‌بینی شده است تا فرآیند گزینش اواخر آذر یا هفته اول دی ماه به پایان برسد پس از آن بلافاصله دوره‌های آموزشی آغاز خواهد شد.

به گزارش تسنیم،‌ پیش از این، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش اعلام کرده بود که دوره‌های یک‌ساله صلاحیت حرفه‌ای پذیرفته شدگان از اواسط آذرماه در دانشگاه فرهنگیان شروع خواهد شد اما با توجه به اینکه هنوز فرآیند گزینش طی نشده است به نظر می‌رسد این دوره آموزشی با تأخیر آغاز شود.

پذیرفته شدگان در دو دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی آموزش می‌بینند و از مهر 95 برای جبران بخشی از کمبود نیرو به آموزش و پرورش وارد می‌شوند.

انتهای پیام/
منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: