آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۷۹۹۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۴
خزانه‌دار مستعفی کمیته ملی المپیک برخلاف گفته‌اش به معاون توسعه وزرش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان، امور مالی کمیته را انجام می‌دهد.
اخبار معاصر : محمدعلی شجاعی، خزانه‌دار کمیته ملی المپیک و رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان برای آنکه مشکلی برای ادامه حضورش در این فدراسیون نداشته باشد، روز 6 آبان از سمتش در کمیته ملی المپیک استعفا کرد.

روز گذشته شجاعی در جلسه با نصرالله سجادی، معاون توسعه وزرش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان اعلام کرده که از زمان استعفایش در محل کمیته ملی المپیک حضور پیدا نکرده و هیچ اقدامی در خصوص خزانه‌داری انجام نداده است.

وی در حالی این حرف را به سجادی گفته که از زمان استعفا تاکنون همه چک‌ها و مدارک مورد نیاز را خودش امضا کرده و در واقع امور مالی در اختیار خودش بوده است.

پیش از این کیومرث هاشمی و شاهرخ شهنازی، رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک در اظهارنظرهایی گفته بودند که شجاعی با وجود استعفایش، همچنان کارهای مربوط به خزانه‌داری را انجام می‌دهد.

انتهای پیام/
منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار