آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۸۰۳۴
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۸
توکلی:
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان گفت: در انتخاب نفرات دعوت شده به اردوها باید دقت بیشتری را انجام دهیم.
حسین توکلیاخبار معاصر: حسین توکلی در خصوص لغو اردوی تیم ملی اظهار داشت: قرار بود که اردوی جدید امروز با دعوت از نفرات آغاز شود اما با توجه به تعطیلات آخر هفته و در پیش بودن ایام سوگواری و البته شرایط بد جوی مقرر شد تا اردوی جدید پس از جلسه هفته آینده کمیته فنی برگزار شود.

وی افزود: روز دوشنبه هفته آینده جلسه کمیته فنی برگزار خواهد شد و از یک نظر نیز این تعویق خوب بود چرا که وزنه‌برداران می‌توانند پس از لیگ ریکاوری لازم را انجام دهند و با شرایط آرمانی راهی اردو شوند.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان خاطرنشان کرد: سعی داریم تمامی نفرات با هم به اردو بیایند و پیش از آن نیز از نظرات سازنده کمیته فنی استفاده کنیم و در خصوص انتخاب نفرات دقت بیشتری را انجام دهیم.

توکلی عنوان کرد: می‌خواهیم نفراتی را به اردو دعوت کنیم که بتوانند کمک بیشتری را به تیم ملی انجام دهند و در المپیک موفق باشند، البته در کنار این نفرات برخی از پشتوانه‌های وزنه‌برداری را نیز به اردو اضافه می‌کنیم تا آینده وزنه‌برداری را نیز در نظر بگیریم.


انتهای پیام/

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار