حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۸۰۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۶
وزیر امور خارجه کشورمان، به منظور شرکت در اجلاس "قلب آسیا" و گفت‌وگو پیرامون حل بحران اقتصادی افغانستان و مسائل منطقه عازم اسلام‌آباد شد.
ظریف به

اخبار معاصر: وزیر امور خارجه کشورمان، به منظور شرکت در اجلاس "قلب آسیا" و گفت‌وگو پیرامون حل بحران اقتصادی افغانستان و مسائل منطقه عازم اسلام‌آباد شد.

محمد جواد ظریف ساعاتی پیش تهران را به مقصد اسلام آباد ترک کرد تا در این اجلاس که موضوع اصلی آن همکاری برای جلوگیری از تهدیدهای امنیتی و بهبود روابط میان کشورهای عضو است، حضور پیدا کند .

طبق برنامه پیش بینی شده قرار است ، در حاشیه این کنفرانس ، وزیر خارجه کشورمان عصر امروز با مشاور نخست‌وزیر پاکستان در امور خارجی و وزیر امور خارجه تاجیکستان دیدار کند .

وزیر خارجه کشورمان همچنین فردا ( چهارشنبه ) با وزیر خارجه چین دیدار می‌کند .

هدف اصلی اجلاس قلب آسیا، بهبود روابط منطقه‌ای و اعتماد سازی میان کشور است. همچنین کشورهای عضو این اجلاس در صدد هستند تا با برگزاری این اجلاس میان افغانستان و کشورهای منطقه در مورد مبارزه با تروریسم، فقر و قاچاق مواد مخدر هماهنگی ایجاد کنند.

این اجلاس 8 تا 10 دسامبر در اسلام آباد برگزار خواهد شد .


انتهای پیام/

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: