حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۸۲۷۵
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۷
«رتنو مرسودی»:
وزیر خارجه اندونزی با ابراز تعجب از سخنان مقامات سعودی مبنی بر حمایت اندونزی از ائتلاف نظامی عربستان گفت که کشورش در هیچ ائتلاف نظامی شرکت نمی کند.
وزیر خارجه اندونزیاخبار معاصر: «رتنو مرسودی» وزیر خارجه اندونزی گفت که عادل الجبیر وزیر خارجه سعودی درباره تشکیل ائتلاف نظامی با وی گفتگو کرده اما نگفته است که کار این ائتلاف چیست.

وی با ابراز تعجب از سخنان مقامات سعودی مبنی بر حمایت اندونزی از ائتلاف نظامی عربستان گفت:  آنها از حمایت اندونزی سخن می گویند، اما چه حمایتی؟!

خبرگزاری رسمی عربستان عصر دوشنبه اعلام کرد که اندونزی با تشکیل ائتلاف نظامی این کشور موافقت کرده اما در آن عضو نیست.

عربستان سعودی بعد از قتل عام هزاران نفر از شهروندان بی دفاع یمنی و برای سرپوش گذاشتن بر شکست خود در یمن از تشکیل ائتلافی برای مبارزه با تروریسم خبر داد.

محمد بن سلمان جانشین ولیعهد سعودی و وزیر دفاع این کشور طی سخنانی مدعی شد که این ائتلاف با تمام گروههای تروریستی مبارزه می کند و با قدرتهای بزرگ و سازمانهای بین المللی هماهنگ خواهد بود.

عربستان سعودی یکی از حامیان اصلی گروههای تروریستی در منطقه است و کنفرانس اخیر موسوم به معارضان در ریاض که با حضور گروههای تروریستی برگزار شده بود گوشه ای از حمایتهای این کشور را از تروریسم نشان می دهد.


انتهای پیام/

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: