حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۸۴۵۴
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۳
عکس های گرفته شده نظامی از انفجار، پرواز در ارتفاع کم، شکستن دیوار صوت و … در سال 2015 گرفته شده است.
اخبار معاصر: انفجار، پرواز در ارتفاع کم، شکستن دیوار صوت و … . یک تانک روی‌ زمین، یک ناو هواپیما بر روی دریا یا یک جت جنگنده در آسمان، فرقی ندارد. سال ۲۰۱۵ پر از موقعیت‌های استثنایی و عالی برای عکاسی، به خصوص از ارتش ایالات متحده آمریکا بود. در فهرستی که در پایین خواهیم دید چند نمونه از بهترین صحنه‌های شکار شده توسط عکاسان از نیروی زمینی، نیروی دریایی، نیروی هوایی، گارد ساحلی و تکاوران گارد دریایی ارتش آمریکاست.

۱. شفق قطبی در گارد ساحلی

برترین عکس های نظامی 2015

گارد ساحلی مستقر در اقیانوس اطلس اغلب شاهد نور‌های زیبای شفق قطبی، یکی از محسور کننده‌ترین پدیده‌های طبیعی قطب، در بالای محل اقامت‌ خود هستند.

۲. جنگنده فراصوت در گرگ و میش

برترین عکس های نظامی 2015

دنباله حاصل از حرکت جنگنده فراصوت F-35B که در هنگام گرگ و میش صبح‌گاه، در حال سوخت‌ گیری است، نور زیبایی تولید می‌کند که مانند الماس می‌درخشد.

۳. تصویری زیبا از یک عملیات سوخت گیری

برترین عکس های نظامی 2015

این تصویر خیره کننده از جنگنده F-35، در هنگام آموزش سوخت گیری هوایی با اسکادران ۲۵۲ نیروی دریایی بر فراز کالیفرنیای شمالی، گرفته شده. تعداد کمی تا به حال موفق به تصویر برداری از این جنگنده در این زاویه شده‌‌اند.

۴. از سگ‌ها دوری کنید

برترین عکس های نظامی 2015

دسته‌ای از خانواده سگ سانان برای هدف‌های مختلف در ماموریت و گشت‌زنی با تکاوران نیروی دریایی در مخفی سازی و استخراج همراه می‌شوند. این سگ‌ها معمولا قبل از پریدن از هواپیما (به همراه مراقبان‌شان) به عینک آفتابی و پوزه بندی به شکل زیر مجهز می‌شوند.

۵. عقاب دریایی MV-22B در نیرویی دریایی نیویورک

برترین عکس های نظامی 2015

به عنوان بخشی از اسکادران ۳۶۵ نیروی دریایی آمریکا، عقاب دریایی MV-22B، برای حمایت از نیروی امنیت ملی آمریکا از ناو USS نیویورک به سمت اروپا پرواز می‌کند.

۶. سلام نظامی در آسمان

برترین عکس های نظامی 2015

یک سرباز نیروی دریایی آمریکا از جنگنده هرکول C-130 بر فراز آلمان، به هم‌رزمانش سلام نظامی می‌دهد.

۷.نگاه یک سرباز به عرشه ناو جنگی

برترین عکس های نظامی 2015

یک سرباز نیروی دریایی ایالات متحده در حال تماشای هم‌رزمانش در کمپ Lejeune در کالیفرنیای شمالی.

۸. سوخت گیری در شب پر ستاره

برترین عکس های نظامی 2015

جنگنده وابسته به نیروی دریایی آمریکا در حال سوخت گیری زمینی سریع در نزدیکی منطقه 29 Palms، در زیر آسمان پر ستاره کالیفرنیاست.

۹. سوخت گیری هوایی

برترین عکس های نظامی 2015

یک جنگنده هرکول KC-130T در حال سوخت رسانی به یک پرنده Super Stallion CH-53 است که یک خودرو جنگی HUMVEE را در نزدیکی مقر جنگنده‌های هوایی یوما در نیروی دریایی آریزونا به همراه دارد.

۱۰. لحظه حرکت

برترین عکس های نظامی 2015

ملوانان حاضر در ناو USS Harry S. Truman، هنگام شروع take off یک جت F/A-18-E Super Hornet.

۱۱. نبرد تن به تن

برترین عکس های نظامی 2015

سربازان ارتش آمریکا در حال آموزش مبارزه تن به تن با دشمن در آلمان.

۱۲. نسخه بروز شده جنگنده F-15SA، مرگبارتر از همیشه

برترین عکس های نظامی 2015

عربستان سعودی ۴۸ فروند F-15SA از ایالات متحده خریده و حدود ۷۰ جعبه که جنگنده‌های F15S موجودش را تبدیل به F-15SA می‌کند. علاوه بر قابلیت‌های قبلی موجود در F15-E مثل سیستم کنترل پرواز با سیم، سیستم تشخیص پرتاب موشکی، جستجو به‌وسیله مادون قرمز و سیستم تعقیب که چشم عقاب نام دارد، جنگنده‌های F-15SA مجهز به موتورهای F-110-GE-129 هستند که در هر بار بر انگیختن ۳۰ هزار پوند فشار تولید می‌کند.

۱۳. یک جشن هرکولی

برترین عکس های نظامی 2015

نور حاصل از آتش بازی در پس زمینه تصویر هرکول C-130  در هنگام برپایی جشن روز استقلال آمریکا به وسیله نظامیان حاضر در پایگاه این کشور در ژاپن به همراه خانواده‌هایشان.

۱۴. پرندگان رعد USAF بر فراز آبشار نیاگارا

برترین عکس های نظامی 2015

عملیات اسکادران نیروی هوایی ایالات متحده با پرواز از ارتفاع کم بالای آبشار نیاگارا.

۱۵. تعمیر موتور به سبک نیروی هوایی

برترین عکس های نظامی 2015

تعمیر موتور TF-34 در انبار قطعات اسکادران نیروی هوایی بیست و سوم ایالات متحده که در جرجیا واقع شده است.

۱۶. علوم هوایی-نظامی ایتالیا تاریخ ساز می‌شود

برترین عکس های نظامی 2015

هفته گذشته، جنگنده ایتالیایی KC-767A به اولین هواپیمایی بین‌المللی ارتش آمریکا تبدیل شد که هنگام سوخت رسانی تانکرش به وسیله USAF در هنگام کسب مجوز سوخت گیری آزمایشی عمل نکرد، در حالی که USAF با پرنده F-35A در پایگاه هوایی Edwards در کالیفرنیا با موفقیت این مجوز را کسب کرد و ۱۶ هزار پوند سوخت را منتقل کرد.

۱۷. اقتدار یک F-35B
برترین عکس های نظامی 2015


پرواز یک جت جنگنده F-35B بر فراز آب‌های اقیانوس اطلس.

۱۸. آتش نشانی در گارد ساحلی

برترین عکس های نظامی 2015

سربازان گارد ساحلی در حال یار گیری برای پیدا کردن راه نجات از یک آتش سوزی شبیه سازی شده در Cape May واقع در نیوجرسی، که این کار را با دست گذاشتن بر شانه یک‌دیگر انجام می‌دهند.

۱۹. به P-8 Poseidon بنگرید

برترین عکس های نظامی 2015

در کنار یکی از مهم‌ترین جنگنده‌های هوایی چند کاره دنیا، بوئینگ P-8 Poseidon ویژگی‌های زیادی برای عرض اندام در میان جنگنده‌های دیگر دارد. این هواپیما در نیروی دریایی آمریکا توسعه داده شده و به تازگی استرالیا هم چهار فروند از مدل P-8s این جنگنده را خریداری کرده تا پس از ایالات متحده و هندوستان، به سومین تولید کننده آن تبدیل شود. در این تصویر، هواپیمای جنگی P-8 در حال پرتاب موشک‌های Harpoon است. این هواپیما برای کمک به خطوط هواپیمایی مالزی برای جستجو پرواز ۳۷۰ این ایرلاین به کار گرفته شده بود.

۲۰. عقاب دریایی V-22 در هنگام ظهور رنگین کمان

برترین عکس های نظامی 2015

این تصویر از نشستن یک جنگنده به نام عقاب دریایی V-22 در ناو Harpes Ferry در هنگام ظهور رنگین کمان گرفته شده.

۲۱. هاورکرافت وارد می‌شود

برترین عکس های نظامی 2015

پهلو گرفتن هاورکرافت نیروی دریایی ایالات  متحده آمریکا در ساحل ویرجینیا در جریان برگزاری جشنواره میهن دوستی در هفته گذشته.

۲۲. سرتان را بالا بگیرید

برترین عکس های نظامی 2015

یک هواپیمای جنگی MC-130J از نوع Commando II در حال رها کردن محموله سرویس حمل و نقل هوایی نیروی دریایی در دوره‌ آموزشی در خلیج مکزیک.

۲۳. سوخت گیری مجدد Globmaster III C-17

برترین عکس های نظامی 2015

یک پرنده تشنه از نوع Globmaster III C-17 که به وسیله یک سوخت رسان چهار موتوره KC-135 از نیروی هوایی ۲۹ سیراب می‌شود. Lewis-McChord در واشنگتن.

۲۴. قدرت M1
برترین عکس های نظامی 2015

یک تانک M1A1 Abrams در میانه نبرد با واحد نیروهای سرکوب‌گر خارجی از نیروی دریایی ۲۴ که با توپ ۱۲۰ میلی متری بی‌خان خود در حال شلیک است. رویداد زندگی-آتش به عنوان بخشی از تمرین شیر مشتاق ۲۰۱۵ در اردن.

۲۵.پایین آوردن شیشه F-16 Falcon در حال پرواز

برترین عکس های نظامی 2015

خلبان Mark Sletten در حال آماده شدن برای پرواز با F-16 فالکون در پایگاه هوایی Eielson در آلاسکا.انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: