حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۸۷۱۵
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۶
مجید مجیدی در حاشیه آیین افتتاحیه جشنواره داستان کوتاه «خاتم» در پاسخ به حمایتهای سازمان سینمایی از اکران بین المللی فیلم«محمدرسول الله (ص)» گفت: کارهایی که در کشور ما انجام می‌شود، نهادینه نیست.
مجید مجیدی
اخبار معاصر: یک روز مانده به ولادت باسعادت پیامبر اکرم (ص) و گویا امروز روز پرکار مجید مجیدی کارگردان فیلم سینمایی «محمد رسول الله (ص)» است.

مجیدی صبح امروز در افتتاحیه جشنواره داستان کوتاه «خاتم» در تالار وحدت حضور یافت و در پایان این مراسم و در جمع خبرنگاران به سوالات آنها پاسخ داد.

خبرنگاری در اظهارنظری گفت: برخی می‌گویند حذف فیلم «محمد رسول الله (ص)» از جمع فیلمهای اسکاری به معنی پایان تلاشهای بین المللی برای فیلم محمد رسول الله (ص) است. مجیدی هم گفت: این بحث هایی است که متاسفانه انجام می‌شود. در حالیکه فیلمی با موضوع تاریخ اسلام، و حضرت محمد (ص) تاریخ مصرف ندارد و جاری و ساری خواهد بود.

وی درباره برنامه و حمایتهای سازمان سینمایی برای اکران بین المللی فیلم گفت: کارهایی (حمایت‌های فرهنگی) که در کشور ما انجام می‌شود، نهادینه نیست. یکی از معضلات ما در جشنواره ها این است که برخی موارد را نهادینه نکردیم و بحث این دولت و دولت دیگری نیست.

مجیدی همچنین در مورد حذف این فیلم در اسکار گفت: در مورد اسکار در یک فرصت مناسب صحبت خواهم کرد.


انتهای‌ پیام/

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: