حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۸۷۳۵
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۰
اخبار معاصر : با تشدید آلودگی هوای پایتخت و قرار گرفتن وضعیت هوا در شرایط نا سالم برای تمام گروه های جامع ،تا دقایقی دیگر جلسه کمیته اضطرار به منظور ارائه راهکار هایی برای کاهش آلاینده های هوا در محل استانداری آغاز شد.

محمد رستگاری معاون مرکز پایش هوا در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: مصوبات جلسه به رای تمام اعضای کار گروه بستگی دارد و هنوز تصمیمی راجع به تعطیلی مدارس گرفته نشده است.

شایان ذکر است،درحالی که بیست و یک روز از آلودگي هواي تهران ميگذرد امروز سه شنبه بر اساس اطلاعات ایستگاه‌های سنجش آلودگی، غلظت آلاینده‌های با قطر کم‌تر از 2.5 میکرن به 157 رسیده که فراتر از حد مجاز است و شرایط ناسالم برای تمام گروه‌ها را نشان ميدهد.


**مهدهای كودك، بيش دبستانی و مدارس ابتدايی تهران فردا تعطیل شد

محمد رستگاری معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص مصوبات جلسه کمیته اضطرار اظهار داشت: براساس تصمیم اعضای کار گروه اضطرار ،فردا تمام مدارس مقطع مهد کودک ،پیش دبستانی وابتدایی در شهر تهران وشهرستان های تهران به جزء فیروزکوه ،دماوند وپردیس تعطیل است.

وی گفت : همچنین فردا طرح زوج وفرد از درب منازل اجرا می شود.

انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: