آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۸۹۸۸
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸
باشگاه پرسپولیس تمایلی به جذب علیرضا بیرانوند به صورت قرضی ندارد.
علیرضا بیرانونداخبار معاصر: مذاکرات شب گذشته مسئولان باشگاه پرسپولیس با علیرضا بیرانوند بیش از دو ساعت به طول انجامید اما در نهایت دو طرف به توافق نهایی نرسیدند و قرار شد به شرایطی که پیش روی یکدیگر گذا‌شته‌اند، فکر کرده و تصمیم نهایی خود را اتخاذ کنند.

جدا از بحث مالی که طرفین هنوز در خصوص رقم و نحوه پرداخت آنها به توافق نهایی نرسیده‌اند، مورد دیگر شرایط انتقال این دروازه‌بان به پرسپولیس است. گویا نفتی‌ها حاضر نیستند رضایتنامه علیرضا بیرانوند را به صورت دائم برای باشگاه پرسپولیس صادر کنند و در این سو مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز تمایلی به جذب بیرانوند به صورت قرضی ندارند.

در جلسه مذکور مسئولان باشگاه پرسپولیس شرایط جذب بیرانوند با مدت قرارداد یک ساله و نیمه را به این بازیکن اعلام کردند و از او خواستند به پیشنهاد آنها فکر و تصمیم نهایی خود را اتخاذ کنند. این در شرایطی است که بیرانوند خودش باید مسئولان باشگاه نفت را متقاعد کند تا رضایت نامه‌اش را به صورت دائم صادر کنند چرا که او یک سال و نیم دیگر با این تیم قرارداد دارد.


انتهای پیام/

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار