حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۹۰۳۶
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴
مدیران ورزشگاه ماراکانا ۷۵ درصد از کارکنان این استادیوم را در فاصله هشت ماه تا آغاز المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو اخراج کردند.
 استادیوم المپیک ریواخبار معاصر: نشریه گاردین گزارش داد که 40 نفر از کارکنان استادیوم ماراکانا به عنوان ورزشگاه اصلی میزبان المپیک 2016 ریو در فاصله هشت ماه تا المپیک 2016 به دلیل تلاش برای کاهش هزینه‌ها اخراج شده‌اند.

این ورزشگاه 79 هزار نفری که میزبان فینال جام جهانی 2014 نیز بود، قرار است مسابقات فوتبال و دوومیدانی المپیک و مراسم افتتاحیه و اختتامیه در آن برگزار شود.

مالکیت ورزشگاه ماراکانا در سال 2013 به یک کنسرسیوم خصوصی واگذار شد؛ کنسرسیومی که در دو سال اول کسب و کارش 29 میلیون یورو از دست داده است و حتی نتوانسته یک بخش کوچک در این ورزشگاه بسازد.

چند روز قبل نیز روزنامه گلوبو اسپورت گزارش داد که استادیوم المپیک به دلیل عدم پرداخت بدهی 225 هزار دلاری آب و برق آن قطع شده است.

برزیل در یکی از بدترین دوران رکورد خود به‌سر می‌برد، به طوری‌که تورم افزایش یافته و ارزش پول این کشور نیز کاهش پیدا کرده است.انتهای پیام/

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: