حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۹۰۸۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۱
توکلی خبر داد:
مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور از آغاز ثبت نام داوطلبان برای دومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور از ساعت 20 امروز (یکشنبه) خبر داد.
ثبت‌نام دومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور از ساعت 20 امشباخبار معاصر: مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور از آغاز ثبت نام داوطلبان برای دومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور از ساعت 20 امروز (یکشنبه) خبر داد.

حسین توکلی از آغاز ثبت‌نام دومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد و اظهار کرد:  ثبت‌نام برای شرکت در دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (شامل
۱۸ دستگاه اجرایی) از ساعت 20 امروز ،20 دی ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز می‌شود.

وی افزود: مهلت ثبت‌نام در این آزمون تا روز شنبه ۲۶ دی ماه امسال ادامه دارد و دفترچه راهنما ثبت‌نام در آزمون نیز از امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

توکلی مطرح کرد: داوطلبان ضرورت دارد با مطالعه دقیق دفترچه راهنما در صورت داشتن شرایط و ضوابط می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (شامل ۱۸ دستگاه اجرایی) با نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در روز جمعه ۲۱ اسفندماه ۹۴ برگزار می شود.

انتهای پیام/
منبع: میزان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: