حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۹۴۸۵
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۷
موسسه امنیتی Malwarebytes از شناسایی یک حمله فیشینگ خبر داده که در قالب آن ایمیل هایی به نام شرکت آمازون برای کاربران ارسال شده و برای فریب آنها تلاش می شد.
اخبار معاصر : در این ایمیل های جعلی به کاربران وعده داده می شد که اگر در یک تحقیق آنلاین شرکت کنند از شانس برنده شده 10 پوند جایزه برخوردار خواهند شد.
 
ظاهر این ایمیل به گونه ای طراحی شده که کاربران تصور کنند آن را از واحد پشتیبانی از اعضای امازون دریافت کرده اند. در متن این ایمیل امده است: ما می خواهیم به شما به عنوان یک مشتری ارزشمند فرصت دهیم تا به سرعت پولی به دست آورید. ما به همه مشتریان متخبی که به این پرسشنامه در مورد خدمات ما پاسخ دهند 10 پوند اعطا می کنیم.
 
در صورت کلیک بر روی لینک ارسالی کاربران به سایتی برای دریافت اطلاعات شخصیشان هدایت می شدند. البته این سایت فعلا از دسترس خارج شده است. آمازون اعلام کرده موضوع را پیگیری خواهد کرد. به گفته سخنگوی این شرکت امازون برای دریافت نظرات کاربرانش از چنین شیوه هایی استفاده نمی کند.
منبع: فارس
برچسب ها: جعلی ، امنیتی ، آمازون ، معاصر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: