آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۹۶۰۴
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷
کارشناس داوری فوتبال معتقد است گل تساوی سایپا می‌توانست خطا روی لوبانوف باشد.
اخبار معاصر : داوود رفعتی در مورد قضاوت حسین زرگر در بازی پرسپولیس و سایپا گفت:

* بازی پر افت و خیزی بود. داور جایگیری و آوانتاژهایی به موقعی داد. در لحظات حساس نزدیک به صحنه‌ها بود. اخطارهای او درست بود اما در چند صحنه می‌توانست کارت بیشتری بدهد. باید زودتر با مجید جلالی برخورد می کرد و همچنین به احمدزاده اخطار می‌داد.

* در یکی از صحنه‌های بازی با وجود اینکه در طول 90 دقیقه جایگیری‌های خوبی داشت یک اشتباه کرد تا توپ با برخورد به او به سمت دیگری منتقل شود.

* اخراج جری بنگستون در هر دو مورد که اخطار گرفت کاملا صحیح بود.

* البته زرگر در این مسابقه اشکالاتی هم داشت. پاس به عقب مدافع سایپا به فلاح‌زاده را خطا گرفت در حالی که پاس به عقب محسوب نمی‌شد اما با خوش شانسی، کمک او به دادش رسید.

* برخورد توپ با دست مدافع پرسپولیس به نظرم داخل محوطه بود اما بازهم باید صحنه از زوایای دیگر بازبینی شود تا صحت این موضوع بیشتر به چشم بیاید و تشخیص داخل یا خارج بودن آن سخت بود.

* روی صحنه گل تساوی سایپا مهاجم این تیم روی دروازه‌بان پرسپولیس خطایی مرتکب شد که از چشم داور پنهان ماند. البته در آن صحنه شلوغ تشخیص داور خیلی سخت بود ولی داور بازهم داور نزدیک بود و مطمئنا تشخیصش بهتری از مایی که در تلویزیون دیدیم داشت.


گل سایپا به پرسپولیس مردود بود +عکس


گل سایپا به پرسپولیس مردود بود +عکس
منبع: مشرق
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: