حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۹۶۵۱
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۹
یک منبع مسئول در وزارت خارجه سوریه اعلام کرد که این کشور توقف اقدامات جنگی را براساس تداوم تلاش‌های نظامی برای مبارزه با تروریسم داعش و جبهه النصره می پذیرد.
اخبار معاصر : به نقل از خبرگزاری دولتی سوریه، یک منبع مسئول در وزارت خارجه سوریه ظهر امروز سه شنبه اعلام کرد: سوریه پذیرش توقف اقدامات جنگی را براساس تداوم تلاشهای نظامی برای مبارزه با تروریسم داعش و جبهه النصره و سایر گروههای مرتبط با آن و با القاعده - براساس بیانیه روسیه و آمریکا اعلام می کند.

این منبع افزود: به منظور موفقیت اجرای توقف اقدامات جنگی در موعد تعیین شده در روز شنبه 27 فوریه سال 2016 میلادی، دولت سوریه بر آمادگی خود برای تداوم هماهنگی با طرف روس به منظور تعیین مناطق و گروههای مسلحی که این توقف (اقدامات نظامی)– در دوره اجرا- شامل حال آنها خواهد شد، تاکید می کند.

این منبع اشاره کرد: دولت سوریه بر اهمیت کنترل مرزها و توقف حمایت برخی کشورها از گروههای مسلح و جلوگیری از تقویت توان این گروهها یا تغییر مواضع آنها - به منظور جلوگیری از آنچه ممکن است منجر به برهم خوردن این توافق شود- تاکید می کند.

این منبع تصریح کرد: دولت سوریه بر حق نیروهای مسلح خود در پاسخ به هرگونه نقض (توقف اقدامات جنگی) از سوی این گروهها علیه شهروندان سوری یا نیروهای مسلح این کشور پافشاری و تاکید می کند.

این منبع افزود: دولت سوریه از طریق توقف اقدامات جنگی بر تمایل شدید خود برای توقف خونریزی در سوریه و بازگرداندن امنیت و ثبات در راستای اجرای خواست مردمی سوریها در وحدت سرزمینی و مردمی این کشور تاکید می کند؛ سوریه ای که جانشفانی شهدای غیرنظامی و نظامی برای (پاسداری از) آن بوده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: