حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۹۶۷۳
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۳
وضعیت جسمی آیت الله واعظ طبسی همچنان پایدار است و نسبت به دیشب تغییر نکرده است.
اخبار معاصر : رئیس بیمارستان فوق تخصصی رضوی درباره آخرین وضعیت جسمی آیت الله واعظ طبسی، اظهار داشت: تیم پزشکی و همکاران ما در بیمارستان امام رضا(ع)، برای بهبود وضعیت جسمانی ایشان حد اکثر تلاش خود را به کار بسته اند.

دکتر سعید هاشم زاده با تاکید براینکه شرایط نسبت به شب گذشته تغییری نداشته است، افزود: منتظر نتایج آزمایشات و بررسی های جدید هستیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر شرایط پایدار است و امیدواریم در ساعات آتی تغییرات مثبتی را شاهد باشیم.


وزیر بهداشت:
آیت‌الله واعظ طبسی از ۲ سال پیش تحت درمان هستند/ شرایط ایشان چندان مساعد نیست

سیدحسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت شب گذشته پس از اطلاع از کسالت و بستری شدن آیت الله واعظ طبسی راهی مشهد شد تا از وی در بیمارستان امام رضا(ع) عیادت کند.

وی در این رابطه مطلبی را با عنوان «مردی که تکرار نمی شود» در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: حضرت آیت الله واعظ طبسی، یاور صادق امام و رهبری و تولیت آستان قدس رضوی به رغم کسالت و در بستر بیماری سخت، روز گذشته برای عمل به وظیفه الهی و ملی خود و در حضوری درس آموز؛ پای صندوق رای حاضر شد و ساعتی بعد در بیمارستان بستری شد.

ایشان از دو سال پیش به بیماری مبتلا و تحت معالجه و درمان هستند؛ و عصر جمعه دچار خونریزی مغزی و به دنبال آن وقفه تنفسی شدند. آیت الله واعظ طبسی از قدیمی ترین و صمیمی ترین یاران رهبری در قبل و بعد از انقلاب و امین ترین فرد برای تولیت حرم رضوی و موقوفات آستان قدس به شمار می روند.

از کودکی و دوران دبستانم در مشهد به این شخصیت ارزنده علاقمند بوده ام. وی یار و یاور اسلام و نظام براى خدمت به جامعه بوده است. حیات و حضور ارزشمند این بزرگمرد که همواره طی مبارزات انقلابی در کنار مردم حاضر و در چنین شرایطی نیز برای شرکت در انتخابات به میان مردم شتافت؛ آموزه ای فراموش نشدنی از مردمی بودن و مردمی ماندن است.

ایشان طی سالها خدمت به مردم و آستان مقدس خورشید تابان ایران اسلامی، حضرت ثامن الائمه علی بن موسی الرضا(ع) با ایجاد جریان مدیریت موفق اسلامی، توسعه آستان قدس و خدمت به زائران و مجاوران حرم رضوی، مدیریتی مثال زدنی را به عنوان یکی از موفق ترین شخصیت های روحانی کشور پدید آورد.

دیشب و امروز که به عیادت ایشان رفتم، از نزدیک شاهد تلاش تیم پزشکی بودم. شرایط ایشان چندان مساعد نیست و تا همین لحظه نیز تغییری در وضعیت جسمی شان ایجاد نشده، ولی ما به عنوان تیم پزشکی تا آخرین لحظه تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد و همه تجهیزات پزشکی، دارویی و درمانی فراهم است و تا جایی که توان علم پزشکی هست، دست از تلاش برنخواهیم داشت.

بی شک همه ارادتمندان به امام رضا (ع) و آنان که این شخصیت بزرگ و ارزشمند را به خوبی میشناسند و در این سالها توفیق تشرف به حرم رضوی را داشته و از خدمات مطلوب آستان بهره مند شدند؛ به همراه دیگر مردم شریف و عزیز ایران برای شفای ایشان دعا میکنند، مردی که معتقدم تکرار نخواهد شد


انتهای پیام/

منبع: فارس
برچسب ها: واعظ ، طبسی ، جسمی ، معاصر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: