حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۹۸۰۹
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
سایت فدراسیون والیبال نوشت:فدراسیون جهانی والیبال یک میلیون دلار جایزه برای قهرمان لیگ جهانی والیبال در سال 2016 در نظر گرفته است.
پاداش یک میلیون دلاری برای قهرمان لیگ جهانی والیبال

اخبار معاصر: مرحله مقدماتی سطح یک لیگ جهانی با حضور ۱۲ تیم شامل فرانسه، ایتالیا، استرالیا، روسیه، آمریکا، برزیل، ایران، آرژانتین، صربستان، بلغارستان، بلژیک و لهستان از 27 خرداد تا 13 تیرماه پیگیری می‌شود.

در نهایت پنج تیم برتر مرحله مقدماتی به همراه لهستان میزبان مرحله نهایی، 6 تیم شرکت کننده در مرحله نهایی لیگ جهانی 2016 خواهند بود که قهرمان پاداش یک میلیون دلاری دریافت خواهد کرد.

فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) در مجموع سه میلیون 264 هزار دلار جایزه و حق الزحمه برای سطح یک لیگ جهانی والیبال در نظر گرفته است.

فهرست پاداش های تعلق گرفته به تیم های شرکت کننده در سطح یک لیگ جهانی سال 2016 به قرار زیر است:

چهار تیم برتر گروه مقدماتی در مجموع 232 هزار دلار جایزه دریافت می کنندپاداش یک میلیون دلاری برای قهرمان لیگ جهانی والیبال:

تیم اول 83 هزار دلار

تیم دوم 66 هزار دلار

تیم سوم 50 هزار دلار

تیم چهارم 33 هزار دلار

در دور مقدماتی لیگ جهانی، هر تیم 9 مسابقه خواهد داشت، فدراسیون جهانی والیبال برای تیم ها در هر بازی نیز پاداشی در نظر گرفته است که تیم برنده ۹ هزار دلار جایزه می گیرد و تیم بازنده نیز ۴ هزار دلار پاداش خواهد گرفت.

در مجموع دور مقدماتی و نهایی لیگ جهانی 64 مسابقه برگزار خواهد شد که در هر دیدار 13 هزار دلار جایزه به تیم ها داده می شود که در مجموع 832 هزار دلار می شود.

در مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال نیز که به میزبانی لهستان برگزار می شود، شش تیم شرکت کننده بر اساس رتبه ای که در پایان این رقابت ها کسب کنند، پاداش خاصی دریافت خواهند کرد.

مجموع پاداش شش تیم مرحله نهایی دو میلیون و 100 هزار دلار است که بر اساس جدول زیر بین شش تیم تقسیم می شود:

1- قهرمان لیگ جهانی سال ۲۱۰6 : یک میلیون دلار

2- نایب قهرمان : ۵۰۰ هزار دلار

3- تیم سوم: ۳۰۰ هزار دلار

4- رتبه چهارم : ۱۵۰ هزار دلار

5- تیم پنجم: ۷۵ هزار دلار

6- تیم ششم: ۷۵ هزار دلار

همچنین ۱۰۰ هزار دلار به هشت بازیکن برتر لیگ جهانی به عنوان پاداش از سوی فدراسیون جهانی والیبال پرداخت می شود که فهرست آن نیز به قرار زیر است:

ارزشمند ترین بازیکن: ۳۰ هزار دلار

بهترین پاسور: ۱۰ هزار دلار

بهترین اسپکر: ۱۰ هزار دلار

بهترین دریافت کننده (دو بازیکن) : هر نفر ۱۰ هزار دلار

بهترین مدافع (دو بازیکن): هر نفر ۱۰ هزار دلار

بهترین لیبرو: ۱۰ هزار دلار

انتهای پیام/

منبع: تماشاگر


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: