کد خبر: ۱۱۰۳۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
ثبت نام ۲ میلیون نفر برای ۸ هزار خودرو
قرعه کشی چهارمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، امروز ۱۹ مهرماه با حضور نمایندگان نهاد‌های ناظر برگزار شد.
به گزارش معاصر و به نقل از تسنیم ، با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام، قرعه کشی چهارمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، امروز 19 مهرماه با حضور نمایندگان نهاد‌های ناظر برگزار شد. 

در مرحله چهارم فروش فوق العاده ایران خودرو، 3 محصول وانت آریسان، رانا پلاس و سورن پلاس عرضه شده است. 

پس از تایید فرآیند قرعه کشی توسط نهاد‌های ناظر، مشخصات افراد پذیرفته شده، در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو قرار خواهد گرفت. همچنین اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک به برگزیدگان نیز صورت خواهد گرفت. 

مشتریان منتخب در این طرح تا 5 روز فرصت خواهند داشت تا با واریز وجه خودرو، نسبت به ثبت نام قطعی در این طرح اقدام کنند. در صورت اتمام این مهلت و عدم واریز وجه نفرات با فهرست ذخیره‌ها جایگزین خواهند شد. 

در مرحله چهارم قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو ، در بخش خودروی وانت آریسان تعداد 65،796 نفر ثبت نام داشته اند. همچنین در رانا پلاس 650،137 نفر  و سورن پلاس 1،366،585 نفر اقدام به ثبت نام کرده اند. 

نکته قابل تأمل این است که ظرفیت کل این طرح 8000 دستگاه خودرو است که در مجموع 2،092،518 نفر ثبت نام کرده اند، یعنی از هر 261 نفر نام یک نفر به عنوان برنده اعلام می شود. 


پایان پیام/

انتهای پیام
منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار