پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
آخرین اخبار
May 12 2021-چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
کد خبر: ۱۶۱۹۹
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷
نماینده شهرکرد در مجلس؛
نماینده شهرکرد در مجلس گفت: دلدادگی بی‌حدوحصر دولت روحانی به برجام باعث شده چشم و گوش دولت را به تمام معنا کور و کر کند و به همین دلیل همه واقعیت‌های جامعه را به زلف برجام گره زده و تلاش می‌کند تا این جسد متعفن را همچنان با عطر فرانسوی و انگلیسی خوشبو نگه دارد.
به گزارش پایگاه خبری معاصر و به نقل از خبرگزاری فارس، احمد راستینه نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی، درباره اظهارات اخیر حسن روحانی علیه مجلس با موضوع بودجه 1400 اظهار داشت: ظرف چند سال گذشته ما شاهد افزایش قیمت‌ها در برخی اقلام تا 180 درصد بوده‌ایم، ضمن اینکه تورم مسکن، تورم کالاهای اساسی، تورم ارز، خودرو و ... هم کاملاً برای مردم واضح است و همگان آن را با گوشت و پوست و خون خود احساس کرده ‌اند اما متأسفانه نگاه دولت به موضوعات سیاسی است.

وی ادامه داد: چون دولت آقای روحانی یک دولت اجاره‌ای برمبنای نگاه اصلاح‌طلبی بوده و شکل گرفته است متأسفانه التقاط فکری در دولت هم وجود دارد و هیچگاه نخواسته واقعیت‌ها را به درستی دیده و آن را تحلیل کند؛ ضمن اینکه دلدادگی بی‌حدوحصر دولت به برجام باعث آن شده چشم و گوش دولت را به تمام معنا کور و کر کند و به همین دلیل همه واقعیت‌های جامعه را به زلف برجام گره زده و تلاش می‌کند تا این جسد متعفن را همچنان با عطر فرانسوی و انگلیسی خوشبو نگه دارد در حالیکه غربی‌ها در این مسیر 2 ساله‌ای که ترامپ از برجام خارج شد نشان دادند اراده‌ای از خودشان ندارند اما متأسفانه دلبستگی روحانی و برخی اعضای کابینه به غرب به حدی زیاد است که فکر می‌کنند اروپایی در گفتارشان صادق هستند.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی گفت: مواضع اخیر روحانی مبنی بر اینکه تیم بایدن سیاست را بلد هستند و تیم ترامپ آن را نمی‌دانستند اوج مضحکه تفکر سیاسی است که متأسفانه بر دولت حاکم است در حالیکه ما می‌دانیم ترامپ مجری سیاست‌های ایالات متحده آمریکا بود، این در حالی است که شدیدترین تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی در زمان ریاست جمهوری اوباما تدوین شده و ترامپ عملاً مجری سیاست‌های بود که توسط اوباما پایه‌ریزی شده است.

راستینه گفت: شیفتگی دولت روحانی از روی کار‌ آمدن تیم بایدن به دلیل آن است که تصور می‌کنند او در اولین دستورات اجرایی بازگشت ایالات متحده به برجام را عملیاتی می‌کند در حالیکه در روز تحلیف او به صراحت اعلام کرد که باید من با متحدانم درباره ایران صحبت کنم و سپس تصمیم‌گیری در این مورد خواهم داشت. ضمن اینکه بایدن می‌گوید بازگشت آمریکا به برجام منوط به آن است که ایران به تعهداتش بازگردد. 

وی خاطرنشان کرد: بایدن خواسته یا ناخواسته در مراسم تحلیف شرطی را برای ایران گذاشته است، در حالیکه اجرای قانونی که با هوشمندی مجلس با اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران تصویب شده است بایستی به یک امید واهی متوقف شود تا شاید تحریم‌ها در سال‌های آینده متوقف شود؛ این در حالی است که شرط برگشت آمریکا به برجام لغو تحریم‌ها و سپس بازگشت ایالات متحده به برجام است و همین موضوع به صراحت از سوی مقام معظم رهبری مطرح شده است ولی متأسفانه دولتمردان پنبه در گوش‌شان است و نمی‌خواهند اینها را بشنوند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار