پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
آخرین اخبار
June 13 2021-يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
کد خبر: ۱۶۵۵۸
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
عضو کمیسیون امنیت و دفاع در پارلمان عراق خبر داد؛
نیروهای امنیتی ۶۰ نفر از جمله چند سرکرده برجسته داعش را که از ترکیه وارد عراق شده بودند، بازداشت کردند و با تلاش‌های این نیروها، از انجام حملات تروریستی بیشتر جلوگیری شد.
به گزارش پایگاه خبری معاصر، «بدر الزیادی» عضو کمیسیون امنیت و دفاع در پارلمان عراق اطلاعاتی درباره تحقیقات مربوط به حادثه انفجارهای اخیر بغداد منتشر کرد.

پایگاه خبری بغداد الیوم به نقل از الزیادی گزارش داد، فردی که وظیفه انتقال دو فرد انتحاری انفجارهای بغداد را بر عهده داشت، بازداشت شده است و طی دو روز آتی نیز، نیروهای امنیتی درباره بازداشت عاملان این انفجارها خبرهای خوبی خواهند داد.

وی تصریح کرد گروهی که در این جنایت دست داشتند، تحت تعقیب هستند و این عملیات از ماه آگوست گذشته در حال طرح‌ریزی بوده است.

این نماینده عراقی ادامه داد، تروریست‌ها قصد داشتند یک ژانویه ۲۰۲۱، این حملات انتحاری را در میان غیر نظامیان انجام دهند و اطلاعات دریافتی نشان دی‌دهد که قصد داشتند یک انفجار دیگر هم در «الکرخ» انجام دهند.

وی خاطر نشان کرد، نیروهای امنیتی ۶۰ نفر از جمله چند سرکرده برجسته داعش را که از ترکیه وارد عراق شده بودند، بازداشت کردند و با تلاش‌های این نیروها، از انجام حملات تروریستی بیشتر جلوگیری شد.

پنج‌شنبه هفته گذشته، دو ‌عامل انتحاری با انفجار خود در بازاری در میدان الطیران بغداد موجب کشته شدن دست‌کم ۳۲ نفر و زخمی شدن ۱۱۰ نفر شدند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار