کد خبر: ۱۷۶۷۵
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰
عارف باقرزاده پس از شکست مقابل تیم والیبال سایپا گفت:
عارف باقرزاده پس از شکست مقابل تیم والیبال سایپا گفت: بازی برایمان تشریفاتی نبود، تمام تلاش خود را برای کسب بهترین جایگاه انجام می‌دهیم. تیم‌های پیکان و هورسان برای رتبه نهم تلاش می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری معاصر، در دیدارهای هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال، تیم والیبال سایپا با نتیجه ۳ بر یک از سد تیم هورسان عبور کرد.

عارف باقرزاده، سرمربی تیم والیبال هورسان رامسر پس از شکست تیمش گفت: بازی برایمان تشریفاتی نبود، تمام تلاش خود را برای کسب بهترین جایگاه انجام می‌دهیم. تیم‌های پیکان و هورسان برای رتبه نهم تلاش می‌کنند. امروز نیز با تمام نفرات خود مقابل سایپا حاضر شدیم. همانطور که مصطفی کارخانه در ابتدای فصل گفت اگر هورسان تمام بازیکنان خود را در اختیار داشته باشد تیم خطرناکی است.

وی تاکید کرد: در پایان فصل قرار داریم و هنوز موفق نشدیم به دلیل کرونا و آسیب دیدگی تمام بازیکنان را کنار هم داشته باشیم. تیم بسیار از این مسئله آسیب دید. اما خدا را شاکریم که در نخستین سال حضور موفق شدیم سهمیه لیگ برتر را حفظ کنیم و به هدفمان رسیدیم. امیدوارم روز چهارشنبه در آخرین بازی نتیجه‌ای خوب کسب کنیم.
انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار