کد خبر: ۱۷۷۰۳
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵
رئیس فدراسیون هاکی گفت:
لیگ برتر آقایان با حضور 8 تیم از تاریخ 13 تا 18 اسفند و بانوان از 8 تا 12 اسفند با 8 تیم در تهران به صورت متمرکز برگزار شود و محل اسکان تیم‌ها را هتل فرهیختگان دانشگاه آزاد قرار دادیم.
لیگ برتر هاکی از 8 اسفند در تهرانبه گزارش پایگاه خبری معاصر و به نقل از فارس، بهرام قدیمی در مورد آخرین شرایط وضعیت فدراسیون هاکی در سال 99 اظهار داشت: سال 99 فعالیت‌های خوبی از جمله برگزاری کلاس‌‌‌های مربیگری و داوری در سطوح مختلف برای آقایان و بانوان برگزار کردیم و مجددا قرار است در اسفند کلاس داوری و مربیگری سطح 3 در تهران و همچنین در استان‌های دیگری اردبیل ،خراسان رضوی و گیلان برگزار کنیم.

وی افزود: در حال حاضر ما 120 مربی فعال در سطح کشور داریم و با توجه به تفاهم نامه‌‌ای که با آموزش و پرورش برای فعالیت هاکی در سطح مدارس داشتیم یک دوره کلاسی آموزش مربیگری با حضور 190 نفر برای آموزش در سطح مدارس برگزار کردیم.

رئیس فدراسیون هاکی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا که نتوانستیم در شهریور لیگ برتر آقایان و بانوان برگزار کنیم با توجه به مسابقات آسیایی که قرار است در آبان برگزار شودبا هماهنگی که با استانها شده لیگ برتر آقایان با حضور 8 تیم از تاریخ 13 تا 18 اسفند و بانوان از 8 تا 12 اسفند با 8 تیم در تهران  به صورت متمرکز برگزار شود و محل اسکان تیم‌ها را هتل فرهیختگان دانشگاه آزاد قرار دادیم..

وی همچنین در مورد مالیات فدراسیون هاکی گفت: از سال 92 تا 97 مبلغ 2 ملیارد تومان برای این فدراسیون مالیات در نظر گرفته شده بود که طبق جلساتی که با وزارت دارایی داشتیم توانستیم این مالیات را به 350 ملیون تومان برسانیم که 80 میلیون آن را پرداخت کردیم و 250 میلیون آن را باید تا پایان اسفند پرداخت کنیم.

قدیمی گفت: یک خبر خوشی هم برای علاقمندان به هاکی داریم، مجوز تنها آکادمی بین الملی هاکی در ایران در شهر همدان از سوی کنفدراسیون آسیا صادر شده که انشاءالله سال آینده قرار است این آکادمی به بهره‌برداری برسد.
انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار