کد خبر: ۱۸۳۲۴
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۴
همزمان با شب ولادت با سعادت حضرت علی (ع)؛
وزیر ورزش و جوانان در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مجموعه ورزشی آزادی تهران محل تمرین تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی حضور یافت.
به گزارش پایگاه خبری معاصر، در ابتدای این جلسه علیرضا دبیر ضمن تبریک میلاد امیرالمومنین علی (ع) با اشاره به حمایت‌های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از کشتی گفت: ابتدا از تلاش‌ها و حمایت‌های آقایان سلطانی فر، صالحی امیری و علی نژاد تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان مسائل کشتی را دنبال می‌کند و تا جایی که می‌توانند هم وزارت ورزش و هم کمیته ملی المپیک به کشتی کمک می‌کنند.

در ادامه محمد بنا گفت: ما در اردوها واقعاً راحت هستیم و یکی از بهترین اردوهای ما در حال برگزاری است و امیدواریم که بتوانیم در رقابت‌های پیش رو موفق باشیم.

غلامرضا محمدی نیز تصریح کرد: اردوهای خوبی را پشت سر می‌گذاریم و کشتی گیران خود را آماده حضور در رقابت‌های کسب سهمیه و پس از آن المپیک می‌کنند.

حسن یزدانی و محمدعلی گرایی به عنوان نمایندگان کشتی گیران آزاد و فرنگی کار نیز از وزیر ورزش درخواست کردند که در سال المپیک از کشتی و کشتی گیران حمایت ویژه به عمل آورند و حامی قهرمانان باشند.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان نیز در جمع ملی پوشان با تبریک میلاد مولای متقیان علی (ع) گفت: کشتی ورزش اول و پرافتخارترین ورزش کشور محسوب می‌شود و ما همانطور که قبلاً از کشتی حمایت کرده‌ایم بازهم حمایت می‌کنیم و نگاه ویژه ای به این رشته داریم.

وی ادامه داد: در ستاد بازی‌های المپیک رئیس فدراسیون گزارش‌ها را به ما می‌دهد و به غیر از آن نیز جلسات خصوصی و دو نفره با دبیر داریم و من در جریان تمامی مسائل کشتی هستم.

وزیر ورزش در پایان خاطرنشان کرد: شما کشتی گیران بدون هیچ حاشیه و دغدغه‌ای به تمرینات خود بپردازید و بر روی آن متمرکز باشید و ما نیز در کنار شما هستیم و هر کاری که از دستمان بر بیاید برای موفقیت شما انجام خواهیم داد.

در پایان این دیدار سلطانی فر به همراه رئیس فدراسیون بر سر مزار شهید گمنام واقع در محوطه باز خانه‌های کشتی شهید ابراهیم هادی و شهید مصطفی صدرزاده حضور یافت و با قرائت فاتحه‌ای به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار