کد خبر: ۱۸۶۰۸
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
ششمین دوره رقابت‌ها؛
ششمین دوره رقابت‌های آلیش مردان قهرمانی کشور روز ۱۵ اسفندماه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری معاصر، علی بازیار مسئول کشتی‌های سنتی و ساحلی فدراسیون با اعلام این خبر افزود: با پیگیری فدراسیون کشتی، مجوز برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور آلیش مردان را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اخذ کردیم. این رقابت‌ها طبق برنامه روز ۱۵ اسفندماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: پذیرش کشتی گیران روز پنجشنبه هفته جاری علاوه بر تست PCR که توسط شرکت کنندگان با اعتبار ۴۸ ساعت تهیه می‌شود با انجام تست RDSS و طرح کنترل پزشکی در زمان پذیرش همراه خواهد بود. از تمامی تیم‌ها نیز درخواست کردیم به دلیل رعایت‌های پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌های اسکان از آوردن نفرات اضافه و همراه جدا خودداری کنند.

بازیار با اشاره به سیاست‌های فدراسیون کشتی در راه مبارزه با دوپینگ خاطرنشان کرد: از نفرات برتر این مسابقات آزمایش دوپینگ بعمل خواهد آمد. در خلال این رقابتها قصد داریم کلاس کنترل داوران را نیز برگزار کنیم، بدین جهت هیأت استانی نسبت به حضور این عزیزان هماهنگی لازم را کنند.

وی در پایان گفت: برنامه‌های کشتی آلیش مردان پس از برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور، با توجه به زمان برگزاری رقابت‌های آسیایی و جهانی این رشته اعلام خواهد شد.
انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار