پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
آخرین اخبار
May 15 2021-شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
کد خبر: ۱۸۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱
نماینده مردم دشتستان در مجلس؛
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خواستار احداث بیمارستان عمومی تامین اجتماعی در دشتستان شد و گفت: انتظار می‌رود که سازمان تأمین اجتماعی به تعهدات خود در این زمینه عمل کند.
به گزارش پایگاه خبری معاصر، ابراهیم رضایی ظهر پنجشنبه در گفت‌وگو با مردم این شهرستان اظهار داشت: با توجه به کمبود زیرساخت‌های درمانی در استان بوشهر و شهرستان دشتستان انتظار می‌رود که سازمان تأمین اجتماعی به تعهدات خود در این زمینه عمل کند.

وی با اشاره به حضور و استقرار تأسیسات عظیم نفت و گاز و پتروشیمی در استان بوشهر بیان کرد: این استان میزبان خیل عظیم کارگران است و سود زیادی را به تأمین اجتماعی وارد می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استان بوشهر میزبان برخی از بنگاه‌ها و شرکت‌های بزرگ سازمان تأمین اجتماعی است که بیانگر جایگاه این استان برای خدمات‌دهی به سازمان تأمین اجتماعی است.

وی با اشاره به اینکه در استان بوشهر با مشکلات و کمبودهای زیادی در حوزه درمانی روبرو هستیم، تصریح کرد: در قبال منفعت و خدماتی که به تأمین اجتماعی داده می‌شود، انتظار داریم این سازمان نیز به تعهدات خود در دشتستان و استان عمل کند.

رضایی با اشاره به اینکه بیمارستان مهر تأمین اجتماعی در برازجان با حداقل امکانات و زیرساخت‌ها فعالیت دارد، خاطرنشان کرد: توسعه و تجهیز این بیمارستان و همچنین ایجاد درمانگاه در بخش‌های شهرستان دشتستان از مطالبات و انتظارات مردم شهرستان است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انتظار پارتی‌بازی نداریم ولی انتظار داریم که حق این مردم داده شود و حداقل یک بیمارستان کامل و مجهز برای شهرستان دشتستان توسط تأمین اجتماعی ساخته شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار