کد خبر: ۱۸۸۲۳
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت:
سخنگوی باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه این تیم به دنبال جذب بازیکن از استقلال و پرسپولیس نیست، تاکید کرد: مجتبی حسینی سرمربی تیم ما دنبال نام‌ها و ستاره‌ها نیست و بازیکنان با انگیزه را جذب می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری معاصر و به نقل از مهر، رسول کربکندی، درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال ذوب آهن و شکست در دیدار با فولاد خوزستان گفت: تیم ما نسبت به نیم فصل اول، بهتر بازی کرد ولی متاسفانه روی جاگیری اشتباه مدافع، گل خوردیم. فکر می‌کنم جلوی تیم پرمهره و قدرتمند فولاد آن هم در خانه حریف، بد بازی نکردیم. هفته به هفته بهتر می‌شویم.

وی افزود: یک بازی مهم و ۶ امتیازی با ماشین سازی داریم و امیدواریم در این مسابقه نتیجه بگیریم. سپس در جام حذفی و لیگ باید به میدان برویم. اگر بازی با ماشین سازی را پیروز شویم، از نظر روحی و روانی به ما کمک می‌کند.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه این تیم به دنبال جذب بازیکن از استقلال و پرسپولیس نیست، تاکید کرد: مجتبی حسینی سرمربی تیم ما دنبال نام‌ها و ستاره‌ها نیست و بازیکنان با انگیزه را جذب می‌کند. یک مدافع وسط می‌خواهیم و در حال رایزنی هستیم. بازیکنی می‌خواهیم که در نیم فصل نخست، بازی کرده باشد. دو بازیکن از گل گهر گرفته‌ایم و دو بازیکن سرباز هم بازگشته‌اند. به تدریج در نقاطی که بازیکن می‌خواستیم، کامل می‌شویم.

کربکندی با انتقاد از بالا رفتن قیمت بازیکنان در فوتبال ایران تصریح کرد: قیمت‌ها خیلی وحشتناک شده است. نمی دانم این قیمت‌ها را چه کسی این فصل اینقدر زیاد کرد. تا باشگاه‌ها با هم متحد نشوند، این وضعیت ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه درباره دلایل جدایی علی دشتی از ذوب آهن باوجود تاکید باشگاه برای حفظ این بازیکن اظهار کرد: علی دشتی برای ما خوب بازی نکرد. او مرتب آسیب می‌دید و فقط سعی می‌کرد در بازی‌های بزرگ برای ذوب آهن بازی کند. او باعث به هم ریختگی تیم می‌شد ولی امیدوارم در گل گهر موفق باشد. دشتی از نظر فنی بازیکن خوبی بود ولی از مدت‌ها پیش از اتمام نیم فصل ساز جدایی کوک کرد.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن همچنین با اشاره به لزوم کنترل دوپینگ در لیگ برتر فوتبال، خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم کمیته دوپینگ کار را در لیگ برتر فوتبال رها کرده است. با توجه به تفکرات بعضی از سرمربیان که دست به چنین کارهایی می‌زنند، هرچه بیشتر به سمت انتهای لیگ می‌رویم، کنترل دوپینگ ضرورت پیدا می‌کند. قبلاً افسران کنترل دوپینگ ناگهانی به تیم‌ها سر می‌زدند و تست دوپینگ می‌گرفتند ولی الان خبری نیست. نباید این مسئله رها شود چون یک عده از آن سوء استفاده می‌کنند.

کربکندی در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا با مورد مشکوکی از دوپینگ در لیگ برتر مواجه شده‌اید؟ گفت: خیر ولی من آدم فوتبالی هستم. مدتهاست که حرفی از کنترل دوپینگ نیست. شاید هرچه به انتهای فصل نزدیک شویم، اتفاقاتی رخ بدهد. نباید این بحث رها شود.
انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار