کد خبر: ۱۸۹۶۲
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
مدافع سابق استقلال گفت:
مدافع سابق استقلال گفت: فشار رسانه‌ها، فضای مجازی و مسائل پشت پرده دست به دست هم داد تا این اتفاق رخ دهد. اعتقاد دارم فکری که شرایط را می‌دانست باید زودتر از اینها استعفا می‌داد
به گزارش پایگاه خبری معاصر، سعید لطفی، در خصوص تغییر و تحولات کادر فنی استقلال گفت: متأسفانه به محمود فکری اجازه کار ندادند. با فشارهایی که به وجود آمد او برکنار شد. البته همیشه تغییر سرمربی به نفع تیم نخواهد بود. اما امیدوارم هواداران از کادر فنی جدید حمایت کنند تا آنها بتوانند استقلال را به جایگاه واقعی اش برسانند.

وی با اشاره به شرایطی که باعث کناره گیری محمود فکری شد، خاطرنشان کرد: فشار رسانه‌ها، فضای مجازی و مسائل پشت پرده دست به دست هم داد تا این اتفاق رخ دهد. اعتقاد دارم فکری که شرایط را می‌دانست باید زودتر از اینها استعفا می‌داد اما او به دلیل تعصبی که به استقلال داشت تلاش کرد این فشارها را خنثی کرده و استقلال را به شرایط آرمانی برساند اما آنقدر این فشارها زیاد شد که او طی نشستی که با مدیران استقلال داشت مجبور شد استعفا داده و کنار برود.

لطفی در مورد پیروزی استقلال برابر فولاد از هفته هفدهم لیگ برتر تاکید کرد: کادر فنی جدید از نظر فنی نمی‌توانستند در ۴۸ ساعت کار خاصی انجام دهند آنها تنها تیم را از لحاظ روحی و روانی آماده کردند زیرا هنوز زمان زیادی لازم است که آنها بتوانند تفکرات خود را به بازیکنان القا کنند اما همین که استقلال توانست به یک برد حساس دست پیدا کند و فاصله خود را با سپاهان و پرسپولیس کم کند کار بسیار پسندیده‌ای بود، آبی پوشان باید این روند را در هفته‌های آتی ادامه دهند تا بتوانند خود را دوباره به صدر جدول برسانند.

لطفی در مورد دیدار روز پنجشنبه استقلال برابر پیکان از مرحله یک شانزدهم جام حذفی گفت: پیکان یک تیم قابل احترام است، آنها خوب بازی می‌کنند و از یک بازیکنی سود می‌برند که پرتاب‌های اوت بسیار خوبی دارد و این پرتاب‌ها برای پیکان سمبل شده است. استقلال هم باید منطقی مقابل پیکان به میدان برود تا بتواند به نتیجه دلخواه دست پیدا کرده و به مرحله بعد صعود کند.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار