پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
آخرین اخبار
June 12 2021-شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
کد خبر: ۱۹۰۳۲
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰
هدف شرکت اسپیس ایکس از تولید ماهواره‌های جدید استارلینک تکمیل شبکه ماهواره‌ای خود به منظور راه اندازی خدمات اینترنت ماهواره‌ای است.
به گزارش پایگاه خبری معاصر و به نقل از اسلش گیر، هدف اسپیس ایکس از تولید ماهواره‌های جدید استارلینک تکمیل شبکه ماهواره‌ای خود به منظور راه اندازی خدمات اینترنت ماهواره‌ای است.

در این کارخانه برخی تجهیزات سخت افزاری و ابزار خانگی برای دسترسی به اینترنت ماهواره‌ای استارلینک نیز تولید خواهد شد. ساخت و عرضه دیش ماهواره، روترهای وای فای و برخی محصولات دیگر نیز در کارخانه جدید اسپیس ایکس در تگزاس انجام می‌شود.

اولین بار انتشار فهرست فرصت‌های شغلی جدید شرکت اسپیس ایکس در اینترنت موجب افشای برنامه‌ریزی آن برای ساخت کارخانه‌ای جدید در استین تگزاس شد. اسپیس ایکس به دنبال استخدام مهندسان کنترل و اتوماسیون است.

خدمات اینترنت ماهواره‌ای استارلینک فعلاً در مرحله آزمایشی است. در حال حاضر حدود ده هزار نفر از این خدمات استفاده می‌کنند و سرعت آن بیشتر از سایر خدمات اینترنت ماهواره‌ای مشابه است. هزینه دسترسی به این خدمات ۹۹ دلار در ماه است و تنها یک بار باید برای خرید تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری نیز ۴۹۹ دلار هزینه شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار