کد خبر: ۱۹۱۵۶
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۹
مربی تیم فوتبال استقلال گفت:
مربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه قرعه جام حذفی برای این تیم سخت و بد نیست، گفت: نیاز به دو، سه بازیکن جدید داریم و دیشب مجیدی لیست بازیکنان مدنظرش را به آقای مددی مدیرعامل باشگاه داد.
به گزارش پایگاه خبری معاصر، فراز کمالوند که به جای فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی استقلال با پیکان در جام حذفی حاضر شده بود، شرایط تیم استقلال را تشریح کرد.

کمالوند گفت: مسابقات حذفی سخت است و جای جبران ندارد. در جام حذفی یک طرف همه چیز است و یک طرف هیچ چیز. پیکان بازیکنان جوان و با انگیزه‌ای دارد. تمام توان را می‌گذاریم تا گام اول را محکم برداریم. راه قهرمانی در جام حذفی کوتاه‌تر است. با تمام قوا و ترکیب کامل با پیکان بازی می‌کنیم.

مربی استقلال در پاسخ به این سئوال که آیا فکر نمی‌کنید قرعه حذفی برای این تیم سخت شروع شده است؟ تاکید کرد: استقلال، استقلال است. به نظرم قرعه برای پیکان بد است. برای حریفان احترام قائلیم ولی ما استقلال هستیم. می‌دانیم بازی سختی داریم ولی تمام توانمان را می‌گذاریم. سعی کردیم کار خوب و علمی را با فرهاد مجیدی جلو ببریم. آقافرهاد به زبان انگلیسی و اسپانیایی مسلط است و کارها را به روز پیش می بریم. کاملاً با هم هماهنگ هستیم. امیدوارم هر سه جام را با خوبی و خوشی تمام کنیم.

کمالوند درباره برنامه‌های استقلال برای دیدار با پیکان، گفت: ما که با تمام توان بازی می‌کنیم. اعتقاد داریم پیکان هم همین کار را می‌کند. سعی می‌کنیم از ترکیب اصلی خودمان استفاده کنیم. پیکان در کار دفاعی قوی است. حتماً کار سختی داریم. امیدوارم تکلیف بازی در نود دقیقه مشخص شود تا فشار بدنی به بازیکنان وارد نشود.

مربی استقلال از صحبت درباره داوری خودداری کرد.

کمالوند در ادامه با اشاره به نیازهای این تیم در نقل و انتقالات نیم فصل تاکید کرد: پنجره نقل و انتقالات استقلال بسته است. حتماً تیم نیاز به تقویت دارد. دیشب مجیدی لیست بازیکنان مدنظرش را به آقای مددی مدیرعامل باشگاه داد. حتماً دو، سه بازیکن جدید نیاز داریم. ما در سه جام می‌جنگیم. این تیم، استقلال است و مردم توقع دارند. در سه چهار سال اخیر آنچه مردم می‌خواستند برآورده نشده است. برای هر سه جام می‌جنگیم هم حذفی، هم لیگ و هم آسیا.

وی گفت: تیمی که در سه جبهه می جنگد نیاز دارد نفراتش کفاف کادر فنی را بدهند. الان در دو، سه پست مشکل داریم. مشکلی در دروازه و دفاع نداریم. در خط جلو یعنی هافبک به جلو نیاز به جذب بازیکن داریم. منابع مالی باشگاه هم محدود است. هیات مدیره و مدیرعامل خیلی زحمت کشیدند تا بدهی سرسام آور را پرداخت کنند. نمی‌خواهیم فشاری به باشگاه بیاید. رقم‌های بالایی برای بعضی از بازیکنان پیشنهاد شده است. قبل از جذب بازیکن امیدواریم پنجره باز بشود.

مربی استقلال درباره وضعیت داریوش شجاعیان اظهار کرد: شجاعیان از هفته آینده می‌تواند تمرینات پرفشار را شروع کند.

کمالوند در پایان درباره تاکتیک اوت دستی تیم پیکان هم گفت: راجع به چه صحبت کنیم؟ این یک تاکتیک است. اوت دستی را در خیلی از تیم‌های خارج از ایران هم استفاده می‌کنند. اگر ما هم داشتیم، استفاده می‌کردیم. نباید کار فنی پیکان را لوث کنیم و فقط درباره اوت دستی صحبت کنیم. این یک فاکتور مثبت است.
انتهای پیام
برچسب ها: فوتبال ، استقلال
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار