پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
آخرین اخبار
June 12 2021-شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
کد خبر: ۱۹۳۶۶
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳
ک عضو مجمع نمایندگان استان مازندران؛
یک عضو مجمع نمایندگان استان مازندران با بیان اینکه همه ما پیرو تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم، گفت: به نظرم عادی انگاری شیوع بیماری کرونا مردود و بسیار ناپسند است. همه شهروندان موظف به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در هر زمان و مکانی هستند.
به گزارش پایگاه خبری معاصر، علی بابایی کارنامی در مورد ضرورت ممنوعیت سفرهای نوروزی اظهار کرد: وضعیت استان مازندران این روزها خوب است. مشکل خاصی وجود ندارد. در مورد سفرهای نوروزی همه ما تابع دستورات و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم. ما نمی‌توانیم در این خصوص تصمیم بگیریم. در حال حاضر در جایگاه تبعیت از ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم و صرفا می‌توانیم پیشنهاداتی به این ستاد یا مردم ارائه کنیم.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس تأکید کرد: به نظرم عادی انگاری شیوع بیماری کرونا مردود و بسیار ناپسند است. همه شهروندان موظف به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در هر زمان و مکانی هستند. مردم باید به رنگ‌بندی شهرهای کرونایی دقت کنند و در هر منطقه‌ای میزان رعایت پروتکل‌ها را بسنجند. از مردم می‌خواهم که رعایت پروتکل‌های بهداشتی مثل لغو سفرهای نوروزی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی کننده را اکیدا رعایت کنند.

نماینده مردم ساری در مجلس ادامه داد: اگر ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم به ممنوعیت قانونی سفرها بگیرد، سفر رفتن بدل به یک ناهنجاری غیرقانونی می‌شود. مثل این است که نهادی قانونی را بنویسد و فرد دیگری از این قانون تبعیت نکند. متأسفانه تجربه سال گذشته به ما نشان داد که ناقضان قوانین کم نبودند. 

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس ضمن اشاره به ضرورت تبعیت دستگاه‌های اجرایی و مردم از ستاد ملی مبارزه با کرونا اظهار کرد: هر تصمیمی که هیئت رسمی دولت مصوب کند، مردم و سایر مسئولان موظف به تبعیت تمام و کمال آن هستند. امیدوارم نوروز امسال مشکل خاصی برای هیچ کدام از شهرهای و شهروندان به وجود نیاید و مسیر مبارزه با کرونا بیش از پیش از سوی مسئولان و مردم دنبال شود. 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار