پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
کد خبر: ۲۱۱۶۳
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۱
مرکز پیست اسکی جبیل‌تپه در ارتفاع 2 هزار و 634 متری در شهرستان ساری‌قامیش استان قارص ترکیه به عنوان یکی از مراکز بزرگ گردشگری زمستانی است.
مرکز پیست اسکی جبیل‌تپه ساری‌قامیش، با رعایت تدابیر کرونایی میزبان گردشگران و علاقمندان به ورزش‌های زمستانی از داخل و خارج از کشور است.

مرکز پیست اسکی جبیل‌تپه قارص ترکیه؛ میزبانی از گردشگران با رعایت تدابیر کرونایی

به گزارش آناتولی مرکز پیست اسکی جبیل‌تپه در ارتفاع 2 هزار و 634 متری در شهرستان ساری‌قامیش استان قارص ترکیه به عنوان یکی از مراکز بزرگ گردشگری زمستانی کشور٬ در فصل امسال علی‌رغم ادامه همه‌گیری کرونا از 92 هزار و 644 گردشگر داخلی و خارجی میزبانی کرد.

در اطراف پیست اسکی جبیل‌تپه که با مرکز استان قارص 54 کیلومتر و مرکز شهرستان ساری‌قامیش 2 کیلومتر فاصله دارد، هفت هتل با ظرفیت 2830 تخت خواب و تعداد زیادی مجتمع اقامتی آپارتمانی و مهمانسرای وجود دارد.

محمت ساراچ‌اوغلو، رئیس انجمن هتلداران ساری‌قامیش در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی در زمنیه تدابیر اتخاذ شده در مقابله با شیوع ویروس کرونا در پیست‌ها و هتل‌های این منطقه اظهار داشت: مهمانان و پرسنل تاسیسات به کلیه تدابیر مقابله با شیوع ویروس کرونا رعایت می‌کنند و تاکنون هیچ مورد ابتلا به کرونا در مراکز ‌ما شناسایی نشده است.

ساراچ‌اوغلو افزود: یک فصل موفق را تحت تدابیر کرونایی پشت سر گذاشتیم. سلامت انسان مهم‌تر از هر چیزی است.

وی در ادامه گفت: در حالی که فکر می‌کردیم امسال هیچ کسی به دلیل ادامه همه‌گیری کرونا به اینجا نمی‌آیند. حتی میزان ظرفیت هتل‌ها تا اواسط ماه ژانویه گذشته خوب نبود. اما وضعیت تغییر یافته و پیست اسکی جبیل‌تپه در تعطیلات میان ترم مورد توجه گسترده گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفت.

رئیس انجمن هتلداران ساری‌قامیش همچنین تاکید کرد: آمادگی‌ها را برای سال آینده آغاز کرده‌ایم. ان‌شاءالله برای سال آینده به تدابیر کرونایی نیاز نداشته باشیم و زندگی به حالت عادی خود برگردد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار