پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
کد خبر: ۲۱۷۳۹
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۵
قرنطینه تیم فوتبال پرسپولیس همچنان با اعتراض اعضای این تیم در یکی از هتل‌های تهران ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس دومین روز قرنطینه خود در هتل آکادمی تهران را پس از بازگشت از کشور هند در حالی پشت سر می‌گذارد که مسئولان این تیم همچنان نسبت به نحوه اجرای پروتکل‌های بهداشتی معترض هستند.

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در تعداد محدودی اتاق در هتل آکادمی مستقر شده است. ضمن اینکه رفت و آمد کارکنان هتل و مسافران نیز بلامانع است.

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از وضعیت موجود در کاروان این تیم به شدت ناراضی است و رفتار مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال را غیر موجه می‌داند.

سرمربی پرسپولیس که شب گذشته انتقادات زیادی از این موضوع در شبکه ورزش داشت قصد دارد بار دیگر علیه این موضوع صحبت کند. باشگاه پرسپولیس نیز در حال سند برداری از وضعیت قرنطینه این تیم است تا در صورت لزوم آنها را منتشر کند.

بازیکنان پرسپولیس که صبح روز گذشته پس از بازگشت به کشور تست کرونا دادند هنوز پاسخ تست خود را دریافت نکرده‌اند. همین امر سبب شده تا این تیم مجوز تمرین کردن هم نداشته باشد و مربیان پرسپولیس از شرایط بازیکنان خود ابراز نگرانی کنند. بازیکنان این تیم در اتاق‌های خود دور همی گرفته و از شلوغی هتل ناراضی هستند.

افشین پیروانی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس اعتراض خود نسبت به نحوه برخورد با پرسپولیس پس از بازگشت به عنوان صدرنشین گروه E لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ از کشور هند را به گوش مسئولان فدراسیون فوتبال رسانده است و تبریک آنها بابت صعود تیم‌ها به مرحله یک هشتم نهایی را زیر سوال برده است.

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به دلیل رعایت موارد مربوط به قرنطینه در هتل محل اقامت این تیم حضور ندارد اما به گل محمدی قول داده است که موضوع تعویق بازی با سپاهان اصفهان را پیگیری می‌کند تا سرخپوشان کمتر متضرر شوند.
برچسب ها: پرسپولیس ، قرنطینه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار