پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
کد خبر: ۲۳۹۷۳
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰
 
یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: من صدای جوانان، زنان و دختران، سربازان، آسیب دیدگان از بورس هستم. 

به گزارش ایسنا، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی پیش از آغاز اولین مناظره تلویزیونی کاندیداهاس انتخابات ١۴٠٠ گفت: علت حضور من در انتخابات این بود که مشکل را در جابجایی اشخاص و انتخاب افراد نمی‌دانم. مساله این نیست که فلان حزب سیاسی بیاید و فلان حزب سیاسی برود، فلان اشخاص از فلان تفکر اقتصادی بیایند و جایگزین کسان دیگری شوند بلکه مشکلات پایدارتر از اینهاست.

وی افزود: ما ساختارهای معیوب اداره کننده کشور را داریم و نوع کشورداری و حکمرانی ما مشکل دارد که این باقیمانده از قبل انقلاب است. انقلاب اسلامی علیرغم توفیقاتی زیادی که داشته نتوانسته نهاد اداره کننده و نظام اداری کشور را متناسب با نیاز مردم و آرمان‌های انقلاب تغییر بدهد.

قاضی زاده هاشمی یادآور شد: من الان برای یک تحول عظیم در نظام مدیریت کشور پا به میدان گذاشتم و این چند سالی که با جوانان این کشور کار کردم این هدف را دنبال می‌کنم.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: من صدای جوانان، زنان و دختران، سربازان، آسیب دیدگان از بورس و کسانی هستم که به خاطر عملکرد بد مدیریتی در قضیه کرونا جان‌ باختند و مدافعان سلامتی که جانانه در این مسیر جنگیدند.

وی در پایان گفت: من رقیب خودم را شخص نمی‌دانم، به قول آقای ضرغامی آمدم زیر میز بزنم؛ نه میز برخورد با اشخاص بلکه این روش کشورداری.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار