پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
کد خبر: ۲۴۲۴۳
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۳
در سال ۹۹ با تحقق ۱۱۰ درصدی رقم مصوب، مجموع درآمدهای استان تهران ۹۵ هزار میلیارد تومان بود.
 معاون نظارت مالی و رییس خزانه معین استان تهران گفت: این استان به تنهایی بیش از ۵۰ درصد رقم مصوب درآمد مالیاتی کشور را تامین می‌کند و باقی از دیگر استان‌ها دریافت می‌شود. 

«امیر عباس رضازاده» روز پنجشنبه در گفت و گو ایرنا افزود: در سال ۹۹ با تحقق ۱۱۰ درصدی رقم مصوب، مجموع درآمدهای استان تهران ۹۵ هزار میلیارد تومان بود.

وی ادامه داد: میزان درآمد مصوب برای سال پیش از آن نیز ۸۷ میلیارد تومان بود که هشت هزار میلیارد تومان افزایش تعهد مالیاتی داشتیم.

به گزارش معاصر به نقل از ایرنا، رضازاده با بیان اینکه شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه درآمد مالیاتی هستیم، تاکید کرد: در بحث مالی نیز در سال ۹۹ توانستیم موضوع صدور چک را از تمامی دستگاه های اجرایی استان حذف کنیم و در این راستا دستگاه های دولتی می توانند برای از بین رفتن هرگونه تخلف از طریق شبکه اینترانت و حساب های پایا و ساتنا، مطالبات افراد حقیقی و حقوقی را واریز کنند.

وی یادآور شد: میزان مصوب درآمد مالیاتی هر سال طبق لایحه پیشنهادی دولت که به تصویب مجلس می رسد، ابلاغ و لازم الاجرا می شود.

رضازاده با بیان اینکه در قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کارکنانی که حقوق دریافتی آنان کمتر از چهار میلیون تومان در ماه است از مالیات حقوق معاف هستند، خاطرنشان کرد: اگر حقوق ماهیانه فردی بیش از این میزان باشد به نسبت آن اضافه دریافتی و بر اساس نرخ های متغیر قید شده در قانون بودجه مشمول مالیات می شود.

منبع: ایرنا
برچسب ها: مالیات ، تهران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار