پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
کد خبر: ۲۴۲۷۰
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۳
 علیرضا زاکانی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید براینکه دولت آینده باید به داد مردم مستضعف و محروم جامعه برسد، گفت: دولت بنده در صورت رای آوردن به ۲۵ میلیون نفر قشر کم درآمد یارانه حمایتی خواهد داد. 

علیرضا زاکانی روز پنجشنبه در مسجد حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) شهرک گلستان شهرری افزود: در دولت آینده هزینه درمان ۲۵میلیون ایرانی کم درآمد به شکل رایگان خواهد بود و دهک های پایین درآمدی نباید هزینه درمانی پرداخت کنند.

وی اضافه کرد: دولت که بنده قصد تشکیل آن را دارم علاوه بر رسیدگی به معیشت مردم در جهت تندرستی، رفاه مردم و به خصوص هزینه های درمانی برنامه های کارشناسی شده زیادی دارد.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: دولت بنده در صورت رای آوردن در جهت تامین حداقل های زندگی کم درآمدها به ۶۹ میلیون ایرانی بن کارت کمک هزینه در هر ماه ارایه خواهد کرد.

وی با بیان اینکه کشور از اوایل دهه ۹۰ نیازمند یک انقلاب و جهش در حوزه اقتصادی بود، گفت: شرایط اقتصادی موجود به هیچ عنوان زیبنده ملت بزرگ ایران نیست باید دولت آینده شرایطی برای رفاه حداکثری مردم ایجاد کند.

زاکانی با بیان اینکه ۹۰ درصد قاچاق کشور از مبادی رسمی انجام می شود، خاطرنشان کرد: مبلغ کالاهای قاچاق در کشور ۲۵ میلیارد دلار است و 
یکی از اقدامات اصلی دولت ما مبارزه با قاچاق سازمان یافته و باند بازی در این حوزه خواهد بود.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم با اشاره به وجود سه میلیون و ۵۰۰ هزار زن سرپرست خانوار در کشور، افزود: حمایت از زنان سرپرست خانوار یکی از اولویت های دولت است. 
 وی با بیان اینکه ۲۵۰ هزار میلیارد تومان توسط برخی افراد خاص تحت حمایت در دوره آقای طبری به غارت رفت، خاطرنشان کرد: این موضوع با همکاری حجت الاسلام رییسی پیگیری شد، مهمترین مشکل در این حوزه افراد انقلابی نما و خائن هستند که باید با آنان برخورد و پیگیری شود.

زاکانی تاکید کرد: دولت بنده به دنبال احقاق حق افراد مظلوم است و در این از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهم کرد.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به تخصیص اشتباه سهمیه سوخت در کشور اشاره کرد و گفت: هم اکنون ۶۰۰ هزار نفر در کشور بین چهار تا ۱۰ خودرو دارند و یارانه سوخت دریافت می کنند در حالی که ۴۰ میلیون نفر در قالب ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار خانوار به دلیل نداشتن خودرو از این یارانه بی بهره هستند. 

وی با اشاره به بیکاری ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از جوانان کشور، اظهار داشت: دولت آینده بنده ضمن ایجاد شرایط مناسب برای آموزش مهارت ها به این افراد ماهانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان نیز به افراد فاقد شغل کمک هزینه پرداخت خواهد کرد.

زاکانی با بیان اینکه هم اکنون مجلس دولت را به ساخت یک میلیون باب مسکن مجاب کرده است، تاکید کرد: علاوه براین دولت آینده بنده برنامه ساخت یک میلیون و ۳۰۰ هزار مسکن در قالب مسکن محرومان برای زوج های جوان و قشر کم درآمد را نیز در دستور کار دارد.

وی تاکید کرد: مردم ایران اسلامی در انتخابات پیش رو باید پرشور تر از همیشه به میدان بیایند، زیرا انتخابات پیش رو انتخاب بین افراد محروم و مرفه ها است.

به گزارش ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و ۳۷۲ شهر و چهل هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

منبع: ایرنا
برچسب ها: انتخابات1400 ، زاکانی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار