پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
کد خبر: ۲۴۸۸۶
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
 کارشناس سازمان هواشناسی برای پنج روز آینده هوای صاف و آفتابی را برای اغلب نقاط کشور پیش‌بینی کرد و گفت: در همین مدت در استان‌های خوزستان، ایلام، بوشهر در ساعات عصر رگبار باران پیش بینی می‌شود. 

«فریبا گودرزی» امروز (شنبه) درباره وضعیت جوی اکنون کشور به خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: جوی پایدار و آسمانی صاف و آفتابی در اغلب نقاط کشور در پنج روز آینده خواهیم داشت.

وی ادامه‌داد: امروز و فردا در ارتفاعات البرز مرکزی در ساعت‌های عصر و اوایل شب افزایش ابر و گاهی رگبار پراکنده بارن پیش‌بینی می‌شود.

گودرزی افزود: امروز و فردا در استان‌های خوزستان، ایلام، بوشهر در ساعات عصر رگبار باران پیش‌بینی می‌شود.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، در استان‌های زنجان، همدان، آذربایجان شرقی، مرکزی، اصفهان، قم، یزد و جنوب سمنان افزایش سرعت وزش باد و احتمال خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

وی اضافه‌کرد: از امروز تا روز سه‌شنبه در شرق کشور و نیمه شمالی استان سیستان و بلوچستان وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که سبب کاهش کیفیت هوا خواهد شد، در این مدت هوای زابل با طوفان و گرد و خاک همراه خواهد بود.

گودرزی خاطرنشان‌کرد:آسمان تهران صاف و گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود و در مناطق جنوبی شهر با افزایش باد و گاهی گرد و خاک مواجه هستیم، بیشینه دمای هوای امروز پایتخت ۳۷ درجه سانتیگراد است.

وی گفت: امروز دریای خزر مواج است.

منبع: ایرنا
برچسب ها: هواشناسی ، ایران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار