کد خبر: ۲۸۹۵۹
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۷
یکی از بازیکنانی که فرهاد مجیدی خواستار تمدید قرارداد او شده، محمد دانشگر مدافع استقلال است و شایعات مربوط به حضور او در لیست مازاد صحت ندارد.

محمد دانشگر مدافع آبی پوشان طی دو فصل گذشته و در زمان حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت آبی پوشان، حاشیه ساز شد و حتی توسط سرمربی استقلال نیز از تیم کنار گذاشته شد، ولی در نهایت با پادرمیانی بزرگان تیم، او مجوز حضور دوباره در تمرینات را به دست آورد.

با این حال، گفته می‌شد که دانشگر به دلیل حاشیه‌های ایجاد شده، در پایان فصل توسط مجیدی از تیم کنار گذاشته می‌شود و حتی طی روز‌های اخیر در برخی از رسانه‌ها عنوان شد که این بازیکن در لیست مازاد سرمربی استقلال قرار دارد و به همین دلیل او با تیم‌هایی نظیر گل گهر و پرسپولیس وارد مذاکره شده است.

اما طبق اخباری که از باشگاه استقلال به دست رسیده، این شایعات به هیچ وجه صحت ندارد و فرهاد مجیدی خواستار تداوم حضور این مدافع در تیمش است. حتی مجیدی در گفتگو با مدیران باشگاه تأکید کرده است که خواستار حفظ محمد دانشگر است و به این بازیکن اجازه جدایی نمی‌دهد.

سرمربی آبی پوشان با توجه به آسیب دیدگی طولانی مدت عارف غلامی، برای فصل بعد روی دانشگر حساب ویژه‌ای باز کرده است و به هیچ وجه اجازه جدایی به او را نخواهد داد. علاوه بر این، این مدافع با استقلال یک سال دیگر قرارداد دارد، اما با توجه به عدم دریافت دستمزدش، نوتیس‌هایی را برای مدیران باشگاه ارسال کرده است.

به هر شکل احمد مددی و مدیران باشگاه باید تا پیش از اتمام مهلت زمان تعیین شده برای پرداخت این مطالبات، با دانشگر به توافق رسیده و مشکلات مالی این بازیکن را حل کنند چرا که مجیدی بر حفظ این مدافع تأکید کرده و شایعات حضور او در لیست خروجی باشگاه به هیچ وجه صحت ندارد.


منبع: ورزش سه انتهای پیام
برچسب ها: دانشگر ، فرهاد مجیدی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار