کد خبر: ۲۹۲۹۴
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۹
اولتیماتوم AFC به باشگاه ها و فدراسیون ها: تنها ۱۰۳ نفر می توانند وارد زمین شوند


 کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که به خاطر جلوگیری از شیوع ویروس کرونا باید ورزشگاه های میزبان لیگ قهرمانان آسیا و انتخابی جام جهانی همه پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند. 

به نوشته ایسنا و به نقل از الاقتصادیه، کنفدراسیون فوتبال آسیا به کشورهای میزبان در انتخابی جام جهانی و لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرده است که به بیشتر از ۱۰۳ نفر اجازه ورود به زمین را نخواهد داد تا جایی که به روسای باشگاه ها و فدراسیون ها و مسئولان باشگاه ها اجازه ورود به زمین بازی داده نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری اخبارمعاصر، AFC همچنین از کشورهای میزبان چه در انتخابی جام جهانی و چه در لیگ قهرمانان آسیا خواسته است که ورزشگاه ها را به خاطر جلوگیری از تجمع و شلوغی به ۴ منطقه تقسیم کنند به ویژه ورزشگاه های که اجازه حضور تماشاگر را داده اند.

  طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا باید درجه حرارت و تب همه کسانی که وارد زمین می شوند کنترل شود و همگی از ماسک استفاده کنند. همچنین مواد پاک کننده و ضد عفونی در مناطق معینی از ورزشگاه ها قرار داده شود و از شروط دیگر اینکه همه افراد به استثنای بازیکنان و مسئولان بازی حداقل یک متر از همه فاصله داشته باشند.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار