کد خبر: ۳۰۳۲۵
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸
اخبار معاصر _ معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز گفت: اعضای باند سه نفره سرقت از یک منزل مسکونی در عظیمیه کرج شناسایی و دستگیر شدند؛ ارزش ریالی سرقت از این منزل ۲۰ میلیارد ریال ارزیابی شده است.

lحمد معظمی گودرزی، معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، گفت: اعضای یک باند ۳ نفره سرقت که از یک منزل مسکونی در منطقه عظیمیه کرج ۲۰ میلیارد ریال سرقت کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز افزود: این سارقان با استفاده از یک دستگاه خودرو پژو پارس سرقتی ابتدا آپارتمان خالی از سکنه را شناسایی کرده، سپس با شیوه توپی زنی وارد منزل شده و مقدار زیادی طلاجات، وجه نقد و ارز را از خانه به سرقت برده‌اند.

این مقام مسؤول ضمن توصیه به شهروندان با این مضمون که از ایمنی منازل خود در زمانی که به مسافرت می‌روند اطمینان حاصل کرده و اقلام با ارزش خود را در صندوق امانت بانک‌ها نگهداری کنند، اضافه کرد: نامبردگان سال گذشته توسط پلیس آگاهی استان دستگیر و روانه زندان شده بودند.

گودرزی در پایان اضافه کرد: متهمان با صدور قرار ۶۰ میلیاردی مجدداً روانه زندان شدند و تحقیقات همچنان بر روی این پرونده برای شناسایی مالخر اموال مسروقه ادامه دارد.
انتهای پیام
برچسب ها: سرقت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار