کد خبر: ۳۰۶۲۹
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶
قیمت ها امروز در بازار افزایش یافتند، قیمت دلار هم ۳۱۰ تومان بالا رفت و ۲۷,۴۱۰ (بیست و هفت هزار و چهارصد و ده ) تومان نرخ گذاری شد. 

به گزارش پایگاه خبری اخبار معاصر به نقل از دنیای اقتصاد، معاملات بازار امروز در حالی پیگیری شد که قیمت ها نسبت به روز گذشته کاهش یافت.


قیمت اونس طلا امروز

هر اونس طلا، امروز به ۱,۷۹۲ (یک هزار و هفتصد و نود و دو) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۱ درصدی داشته است.
 
قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز

قیمت طلا بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز با افزایش ۰.۷۹ درصدی، از ۱,۱۴۸,۸۰۰ (یک میلیون و یکصد و چهل و هشت هزار و هشتصد) تومان به ۱,۱۵۸,۰۰۰ (یک میلیون و یکصد و پنجاه و هشت هزار) تومان رسید.


قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروز

در بازار امروز هر مثقال طلا ۱۸ عیار نسبت به روز قبل ، با ۴۵۰۰۰ تومان افزایش، ۵,۰۲۴,۰۰۰ (پنج میلیون و بیست و چهار هزار) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت دلار در بازار آزاد امروز

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۷,۴۱۰ (بیست و هفت هزار و چهارصد و ده ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۱۳ درصدی داشته است.

قیمت دلار در بازار متشکل امروز

دلار در بازار متشکل امروز با افزایش ۰.۳۷ درصدی، از ۲۶,۳۱۳ (بیست و شش هزار و سیصد و سیزده ) تومان به ۲۶,۴۱۱ (بیست و شش هزار و چهارصد و یازده ) تومان رسید.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز

یورو در بازار آزاد امروز با افزایش ۱.۶۴ درصدی، از ۳۱,۷۵۵ (سی و یک هزار و هفتصد و پنجاه و پنج ) تومان به ۳۲,۲۸۷ (سی و دو هزار و دویست و هشتاد و هفت ) تومان رسید.

قیمت پوند امروز

در بازار امروز پوند نسبت به روز قبل ، با ۶۶۱ تومان افزایش، ۳۷,۹۱۳ (سی و هفت هزار و نهصد و سیزده ) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ درهم امارات (حواله)

همچنین درهم امارات (حواله) با افزایش ۰.۰۲ درصدی نسبت به روز قبل ، ۷,۴۷۲ (هفت هزار و چهارصد و هفتاد و دو ) تومان معامله شد.

قیمت لیر ترکیه امروز

لیر ترکیه در بازار داخلی هم ۳,۲۴۰ (سه هزار و دویست و چهل ) تومان قیمت خورد.

آخرین نرخ دلار کانادا

در بازار امروز دلار کانادا نسبت به روز قبل ، با ۳۶۳ تومان افزایش، ۲۱,۶۱۸ (بیست و یک هزار و ششصد و هجده ) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ سکه امامی

قیمت سکه امامی به 11,985,000 (یازده میلیون و نهصد و هشتاد و پنج هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 0.7 درصدی داشته است.

انتهای پیام
برچسب ها: طلا ، سکه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار