کد خبر: ۳۰۸۷۵
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱
بازار امروز شاهد افزایش قیمت سکه است، قیمت دلار هم ۲۸۰ تومان بالا رفت و به ۲۷,۵۰۰ (بیست و هفت هزار و پانصد) تومان رسید. 

به گزارش پایگاه خبری اخبار معاصر به نقل از دنیای اقتصاد، قیمت طلا در حالی امروز پایین آمد که دلار و سکه افزایش قیمت را تجربه کردند.

آخرین نرخ اونس طلا

هر اونس طلا، امروز به ۱,۷۵۴ (یک هزار و هفتصد و پنجاه و چهار) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۰۱ درصدی داشته است.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز
 
قیمت طلا پایین آمد و هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز با کاهش ۰.۹۲ درصدی، از ۱,۱۵۱,۶۰۰ (یک میلیون و یکصد و پنجاه و یک هزار و ششصد ) تومان به ۱,۱۴۱,۲۰۰ (یک میلیون و یکصد و چهل و یک هزار و دویست ) تومان رسید.

آخرین نرخ مثقال طلا ۱۸ عیار
 
در بازار امروز هر مثقال طلا ۱۸ عیار نسبت به ۲ روز پیش، با ۳۵۰۰۰ تومان کاهش، ۴,۹۴۶,۰۰۰ (چهار میلیون و نهصد و چهل و شش هزار) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ دلار در بازار آزاد

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۷,۵۰۰ (بیست و هفت هزار و پانصد ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۱.۰۱ درصدی داشته است.

در بازار امروز دلار در بازار متشکل نسبت به ۲ روز پیش، با ۷۱ تومان افزایش، ۲۶,۵۵۳ (بیست و شش هزار و پانصد و پنجاه و سه ) تومان نرخ گذاری شد.
 
آخرین نرخ یورو در بازار آزاد
 
یورو در بازار آزاد امروز با افزایش ۰.۸۵ درصدی، از ۳۲,۰۰۸ (سی و دو هزار و هشت ) تومان به ۳۲,۲۸۳ (سی و دو هزار و دویست و هشتاد و سه ) تومان رسید.

آخرین نرخ پوند
 
پوند امروز با افزایش ۰.۷۹ درصدی، از ۳۷,۵۸۴ (سی و هفت هزار و پانصد و هشتاد و چهار ) تومان به ۳۷,۸۸۶ (سی و هفت هزار و هشتصد و هشتاد و شش ) تومان رسید.

آخرین نرخ درهم امارات (حواله)
 
همچنین درهم امارات (حواله) با افزایش ۰.۱۸ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۷,۴۹۴ (هفت هزار و چهارصد و نود و چهار ) تومان معامله شد.

قیمت دلار کانادا امروز

همچنین دلار کانادا با افزایش ۰.۸۴ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۲۱,۷۱۲ (بیست و یک هزار و هفتصد و دوازده ) تومان معامله شد.

قیمت لیر ترکیه امروز

لیر ترکیه در بازار داخلی هم ۳,۲۴۰ (سه هزار و دویست و چهل ) تومان قیمت خورد.

آخرین نرخ سکه امامی

قیمت سکه امامی به 11,825,000 (یازده میلیون و هشتصد و بیست و پنج هزار) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، افزایش 0.12 درصدی داشته است.

قیمت نیم سکه امروز
 
نیم سکه، امروز به ۵,۹۰۰,۰۰۰ (پنج میلیون و نهصد هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۰.۸۴ درصدی داشته است.
 
آخرین نرخ ربع سکه
 
در بازار امروز ربع سکه نسبت به ۲ روز پیش، با ۳۰۰۰۰ تومان کاهش، ۳,۵۲۰,۰۰۰ (سه میلیون و پانصد و بیست هزار) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت سکه گرمی امروز

همچنین هر سکه گرمی با کاهش ۰.۳۱ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۲,۲۳۸,۰۰۰ (دو میلیون و دویست و سی و هشت هزار) تومان معامله شد.

انتهای پیام
برچسب ها: دلار ، سکه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار