کد خبر: ۳۰۹۹۱
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۳
اخبار معاصر - سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد کارگزار این باشگاه پرداخت جریمه ۱۷ هزار دلاری AFC را قبول کرده است.

به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، روز گذشته قرارداد با شرکت آتیه داده‌پرداز اقاله شد. اقاله قرارداد به معنای فسخ دوجانبه و ترک مسئولیت دو طرف، از قرارداد است.

سیدمجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس در این مورد اظهار داشت: شرکت آتیه داده‌پرداز در طول مدت همکاری به تمام مواردی که در قرارداد آمده بود، پایبند ماند و به تعهدات خود عمل کرد. این قرارداد با همه خوبی‌ها و بدی‌هایش به پایان رسیده است. مدیران این شرکت به خصوص برادران جلیلوند، همکاری مناسب و مساعدی با باشگاه پرسپولیس داشتند و این امکان برای ما فراهم شد تا در فضایی دوستانه، قرارداد را اقاله کنیم. همچنین آنها قبول کردند جریمه باشگاه پرسپولیس توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا در قبال اتفاقات پست جنجالی هنگام سفر به هند را پس از نهایی شدن پرونده در مراجع حقوقی AFC، پرداخت کنند.

وی در ادامه گفت: از این پس باشگاه پرسپولیس می‌تواند مهیای حضور در مزایده برای انتخاب کارگزار جدید شود. در تلاش هستیم تا مزایده در سریع‌ترین زمان ممکن برگزار شود و کارگزاری متعهد و مسئولیت‌پذیر را در کنار خود داشته باشیم و بتوانیم موانع مالی و اقتصادی باشگاه را مرتفع کرده و مشکلات را از بین ببریم. باشگاه پرسپولیس نیاز به ایجاد شرایط جدید اقتصادی دارد و در این مسیر، قطعاً از نظرات هواداران خود بهره می‌گیریم.
انتهای پیام
برچسب ها: پرسپولیس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار